ebook Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 90230)

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.34
Audiobook - najniższa cena: 21.46
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
28.34 zł Lub 25.51 zł
33.00 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
28.32 zł
28.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zobaczcie świat „Pięćdziesięciu twarzy Greya” raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy perwersyjnego kochanka. Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce Christiana.Czy relacja z Aną pozwoli Christianowi pokonać koszmary dzieciństwa, które nadal go nawiedzają? Czy jego mroczne pragnienia seksualne, potrzeba ciągłej dominacji i wstręt do siebie odstraszą Anę i zniszczą kruchą nadzieję, którą jedynie ona może mu dać?

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  "50 twarzy Greya" było książką napisaną w fatalnym stylu, nudną, tak złą że aż miejscami śmieszną. W "Greyu", równie kiepskim i nużącym, już nawet zabawnie nie jest. Jest za to obrzydliwie i przerażająco, za sprawą wewnętrznych dialogów jakże uroczego głównego bohatera. Kobietom, które uważają tę książkę za historię o miłości, a Christiana 'spętam, zerżnę, wybatożę' Greya za ideał mężczyzny, polecam - szczerze i bez złośliwości - wizytę u dobrego psychoterapeuty.

 • Awatar

  Bardzo SŁABE tłumaczenia książki :( Poprzedni tomy tłumaczyła Monika Wiśniewska i wg mego zdania powierzenie tłumaczenia innemu tłumaczowi /dwie osoby tłumaczą tę książkę? - spojrzenie od strony męskiej/ to bardzo duży błąd:( Co prawda w jednym i drugim tłumaczeniu nie obyło się bez błędów :( zwłaszcza terminów technicznych np: różnica pomiędzy nazwą śmigłowiec a helikopter jest taka że nazwa ŚMIGŁOWIEC jest zarezerwowana dla sprzętu wojskiego - jest uzbrojony a cywilny to helikopter:( i helikopter nie lata na wysokości 900 km!!!! nać to już przestrzeń kosmiczna:):):) -> patrz tłumaczenia Pani Moniki - przydało by się pamiętać o sposobie zapisu jednostek w Ameryce.
  Dalej uważam iż tłumaczenie obecne w wykonaniu aż dwóch tłumaczy to spora przesada :( :(:( - odbiera częściową przyjemność z lektury poprzez hm..nazwijmy to swobodny język wypowiedzi:( i jednak niespójną narrację:(
  Jeśli już mieli być inni tłumacze to dialogi które są tożsame powinny być tłumaczone tak jak z wersjach wcześniejszych tj. spojrzenie ze strony kobiecej:) -> patrz tłumaczenia Pani Moniki. /po prostu powtórzone tłumaczenia !!! - aż zgrzyta się zębami/.
  Pomimo tych uwag warto spojrzeć na Grey-a ze strony hm........kobiecej? wszak autorka zawsze będzie tylko kobietą:) bez względu na szaty które ubierze:)

Warto zerknąć