ebook Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 89966)

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.97
Audiobook - najniższa cena: 21.75
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
25.97 zł Lub 23.37 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
25.97 zł
26.07 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zobaczcie świat „Pięćdziesięciu twarzy Greya” raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy perwersyjnego kochanka. Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce Christiana.Czy relacja z Aną pozwoli Christianowi pokonać koszmary dzieciństwa, które nadal go nawiedzają? Czy jego mroczne pragnienia seksualne, potrzeba ciągłej dominacji i wstręt do siebie odstraszą Anę i zniszczą kruchą nadzieję, którą jedynie ona może mu dać?

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczmi Christiana od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  "50 twarzy Greya" było książką napisaną w fatalnym stylu, nudną, tak złą że aż miejscami śmieszną. W "Greyu", równie kiepskim i nużącym, już nawet zabawnie nie jest. Jest za to obrzydliwie i przerażająco, za sprawą wewnętrznych dialogów jakże uroczego głównego bohatera. Kobietom, które uważają tę książkę za historię o miłości, a Christiana 'spętam, zerżnę, wybatożę' Greya za ideał mężczyzny, polecam - szczerze i bez złośliwości - wizytę u dobrego psychoterapeuty.

 • Awatar

  Bardzo SŁABE tłumaczenia książki :( Poprzedni tomy tłumaczyła Monika Wiśniewska i wg mego zdania powierzenie tłumaczenia innemu tłumaczowi /dwie osoby tłumaczą tę książkę? - spojrzenie od strony męskiej/ to bardzo duży błąd:( Co prawda w jednym i drugim tłumaczeniu nie obyło się bez błędów :( zwłaszcza terminów technicznych np: różnica pomiędzy nazwą śmigłowiec a helikopter jest taka że nazwa ŚMIGŁOWIEC jest zarezerwowana dla sprzętu wojskiego - jest uzbrojony a cywilny to helikopter:( i helikopter nie lata na wysokości 900 km!!!! nać to już przestrzeń kosmiczna:):):) -> patrz tłumaczenia Pani Moniki - przydało by się pamiętać o sposobie zapisu jednostek w Ameryce.
  Dalej uważam iż tłumaczenie obecne w wykonaniu aż dwóch tłumaczy to spora przesada :( :(:( - odbiera częściową przyjemność z lektury poprzez hm..nazwijmy to swobodny język wypowiedzi:( i jednak niespójną narrację:(
  Jeśli już mieli być inni tłumacze to dialogi które są tożsame powinny być tłumaczone tak jak z wersjach wcześniejszych tj. spojrzenie ze strony kobiecej:) -> patrz tłumaczenia Pani Moniki. /po prostu powtórzone tłumaczenia !!! - aż zgrzyta się zębami/.
  Pomimo tych uwag warto spojrzeć na Grey-a ze strony hm........kobiecej? wszak autorka zawsze będzie tylko kobietą:) bez względu na szaty które ubierze:)

Warto zerknąć