ebook Dzieci Diuny - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 84284)

Dzieci Diuny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-26% 29.90 zł
34.13 zł Lub 30.72 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
35.92 zł
36.96 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”, uznawanego przez czytelników za jedno z największych osiągnięć literatury SF!

 

Upłynęło dziewięć lat, odkąd oślepiony Paul Muad’Dib wyruszył samotnie na pustynię na spotkanie z Szej-huludem. W tym czasie rządy w Imperium sprawowała jego siostra Alia. Na drodze opętanej regentce wciąż jednak stoją prawowici następcy Paula – Leto i Ganima. Kilkuletnie dzieci są też zagrożeniem dla rodu Corrinów, odwiecznego wroga Atrydów, chcącego ponownie zasiąść na Tronie Złotego Lwa. Bliźnięta, którym także grozi opętanie, podejmują beznadziejną, zdawałoby się, walkę na kilku frontach jednocześnie. Tymczasem na Arrakis pojawia się charyzmatyczny niewidomy Kaznodzieja, który bardzo przypomina ich zmarłego ojca...

„– Widzisz – zadudnił basowy głos – to tylko ja, twój dziadek ze strony matki. Znasz mnie. Byłem baronem Vladimirem Harkonnenem.
– Ty... ty nie żyjesz! – wydyszała.
– Ależ oczywiście, kochanie! Większość z nas, obecnych w tobie, nie żyje. Ale tak naprawdę żadne z nich nie pragnie ci pomóc. One cię nie rozumieją.
– Odejdź – poprosiła. – Och, błagam cię, odejdź.
– Przecież ty potrzebujesz pomocy, wnuczko.
„Wygląda niezwykle” – pomyślała Alia, oglądając projekcję barona na ekranie zamkniętych powiek.
– Chętnie ci pomogę – kusił. – Tutaj reszta walczyłaby tylko, żeby przejąć twoją świadomość. Każde z nich próbowałoby cię wyrugować. Ja natomiast... ja pragnę jedynie maciupkiego kącika dla siebie” – fragment powieści.

Dzieci Diuny - audiobook od Frank Herbert możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Perfekcja. Takie słowo ciśnie się na usta po wysłuchaniu Dzieci Diuny. O ile w Mesjaszu lektor dopiero nabierał pewności (a i tak interpretował znakomicie), o tyle w "Dzieciach..." jest po prostu genialny. Głosy Leto II, Kaznodziei, Tyekanika, a zwłaszcza "złego ducha" w Alii to prawdziwe mistrzostwo. Polecam.

Warto zerknąć