ebook Pavel Nedved. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 130) Ilość stron (szacowana): 240

Pavel Nedved. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.32
34.90 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
24.43 zł
25.02 zł
25.32 zł
26.23 zł
28.30 zł
29.67 zł
29.67 zł
29.67 zł
31.41 zł
31.41 zł
31.50 zł
34.90 zł
34.90 zł

Nigdy nie był piłkarzem, którego wybryki trafiały na czołówki gazet. Na co dzień małomówny, opanowany i skromny. Ale kiedy wychodził na boisko, stawał się prawdziwym wulkanem energii.

Wicemistrzostwo Europy, dzięki któremu doczekał się potomstwa. Jan Koller przedkładający pracę w banku nad grę w Sparcie Praga. Paskudny charakter Roberto Manciniego, dwa oblicza Zlatana Ibrahimovicia i potrójne sombrero zafundowane przez Cafu, które przyjął jako… zaszczyt!

Pavel Nedvěd opowiada o drodze z małej miejscowości w Czechosłowacji do tytułu najlepszego piłkarza świata. Zdradza, co czuł, kiedy sędzia wykluczał go z udziału w fi­nale Ligi Mistrzów. I wyjaśnia, dlaczego pozostał wierny Juventusowi mimo degradacji i kuszącej oferty José Mourinho.

***

Pavel Nedvěd opowiada nie tylko, jak to się stało, że chłopak z zachodnich Czech sięgnął po Złotą Piłkę, ale i zaprasza za kulisy wielkiego Juventusu. Lektura obowiązkowa dla wszystkich kochających futbol z przełomu wieków.

Grzegorz Rudynek, „Przegląd Sportowy”

Znany był z tego, że się nie zatrzymywał. Jak już wszedł na boisko, to nie po to, żeby stać. Odbierał piłkę i strzelał bramki. Nie był mózgiem Sparty, Lazio, Juventusu i reprezentacji Czech, ale na pewno był ich sercem i płucami. I choć starcia z nim bywały bolesne, szanowali go także przeciwnicy.
Stefan Szczepłek, „Rzeczpospolita”

Blond czupryna Nedvěda i jego niezapomniane rajdy, gdy pędził skrzydłem niczym koń pociągowy, to jeden z powodów, dla których pokochałem futbol. Grazie Pavel!
Tomasz Zieliński, TOK FM

O zwyczajnym życiu niezwyczajnego piłkarza. Od futbolu po miłość, od rodziny po politykę, od Skalnej po Turyn…
Krzysztof Gawron, fajny SEZON

To książka o piłkarzu, w którego stylu można było zakochać się bez pamięci. Nedvěd zostanie w pamięci kibiców jako pomocnik doskonały, emanujący klasą na boisku i wyznaczający trendy poza nim. Jego oryginalna fryzura była hitem pierwszych lat XXI wieku.
Mateusz Święcicki, WP.PL

Pavel Nedved. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie od Pavel Nedvěd możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wcześniej zdarzało mi się słyszeć o Pavle Nedved'zie ale nigdy nie pokusiłam się o to aby przybliżyć sobie jego sylwetkę. Ta książka pokazała mi nie tylko jak wielkim piłkarzem był Nevded ale też jak wielkim człowiekiem on jest. Doskonale zdaję sobie sprawę, że piłka nożna jest dla wielu piłkarzy nie tylko pasją, sportem ale i drogą utrzymania w życiu dlatego też jak tylko kluby mają gorszą sytuację finansową lub jest lepsza okazja do zarobku zmieniają klub, ale Pavel Nedved pokazał co znaczy przywiązani do barwa w momencie degradacji Juventusu z Serie A do Serbie B kiedy nie odszedł z klubu jak większość piłkarzy lecz został i walczył. Ta książka pokazuje, że klub, jego barwy, kibice i ludzie związani z tym klubem mogą stać się dla piłkarza jak druga rodzina o którą będzie walczył wbrew wszystkiemu. Każdy kibic piłki nożnej powinien ją moim zdaniem przeczytać.

Warto zerknąć