ebook Rycerz lata
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 97612) Ilość stron (szacowana): 472

Rycerz lata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
Wydawca:  Wydawnictwo MAG
E-book - najniższa cena: 23.42
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.42 zł Lub 21.08 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
28.11 zł 10 zł na konto
29.90 zł
23.92 zł
25.42 zł
26.95 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Akta Dresdena to serialowa ekranizacja stworzona na motywach bestseleru Jima Butchera która opowiada historię mieszkającego w Chicago prywatnego detektywa Harrego, który wykorzystuje swoje paranormalne umiejętności w pracy detektywistycznej i pomaga lokalnej policji w rozwiązywaniu najbardziej zagmatwanych spraw. Harry Blackstone Copperfield Dresden figuruje w chicagowskiej książce telefonicznej pod M, jako Mag. Jest najlepszy w swoim fachu i zarazem jedyny. Harry Dresden jest najlepszy w tym, co trobi - i wcale nie dlatego, że robi to jako jedyny.  Okazuje się bowiem, że „zwyczajny” świat pełen jest istot dziwnych i magicznych, a większość z nich niezbyt dobrze zgadza się z ludźmi.

Odkąd jego dziewczyna wyjechała z miasta, by jakoś poradzić sobie z nowo odkrytym apetytem na krew, Harry jest przybity i załamany. Nie ma z czego płacić czynszu. Unika kontaktów z przyjaciółmi. Nie pamięta, kiedy ostatni raz brał prysznic. I kiedy już się wydaje, że gorzej być nie może, pojawia się królowa Zimowego Dworu elfów, przedstawiając mu propozycję nie do odrzucenia. Harry musi odkryć, kto zamordował rycerza Lata, prawą rękę królowej Letniego Dworu, i oczyścić królową Zimy z podejrzeń...Sprawa wydaje się prosta, ale polityka elfów rzadko taka bywa. Dodatkowo, Harry odkrywa, że los świata zależy od jego śledztwa. Ale żadnych nacisków...

Magia - może człowieka zabić.

"Ze swoją szybką akcją i ciekawą fabułą, Rycerz Lata daje czytelnikom tak pełną przygód opowieść, jakich fani Jima Butchera nauczyli się oczekiwać".

 - SFSite.com

"Prawdopodobnie najlepszy cykl urban fantasy ze wszystkich obecnie powstających".

- Bookgeeks.co.uk

Rycerz lata od Jim Butcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Lepiej działać, popełniając błąd, niż nic nie robić i ponieść klęskę.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Na tej pozycji [mimo sentymentu do tego typu prozy] rozstałem się z Butcherem. Nie porywa i nie zaciekawia. Rycerze, czarownicy, kręgi kontroli, za dużo tego.

Warto zerknąć