ebook Wektor zagrożenia
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 172)

Wektor zagrożenia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
-31% 20.90 zł Lub 18.81 zł
21.90 zł
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
29.82 zł
30.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Czwarta powieść z Jackiem Ryanem w roli głównej. Zanurza czytelnika w kipiącą emocjami fikcję, która wkrótce może stać się rzeczywistością. Tom Clancy potwierdza: to ON jest królem technothrillera.

 

Chiny postawiły sobie za cel całkowite opanowanie Morza Południowochińskiego. Żeby tego dokonać, muszą usunąć przeszkodę, jaką jest USA – wygrać cyberwojnę z Amerykanami i w ten sposób ich osłabić. Powstaje więc armia hakerska, na której czele staje genialny matematyk i informatyk, całkowicie oddany Komunistycznej Partii Chin.

Tajna organizacja Campus, której analitykiem i agentem jest Jack Ryan junior, zostaje namierzona i poddana stałej obserwacji. Nie tylko ona. Chińscy hakerzy opanowują amerykańskie sieci informatyczne – bankowe, firmowe, rządowe, wojskowe i wywiadowcze. Ale ich mocodawcom to nie wystarcza. Sięgają po bardziej bezpośrednie środki – wysyłają do Stanów oddział komandosów, który dokonuje skrytobójczych akcji.

Tymczasem prezydent Jack Ryan utknął za biurkiem w Gabinecie Owalnym. A kraj, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebuje jego mądrości i odwagi.

Wektor zagrożenia od Tom Clancy, Mark Greaney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć