ebook Dziewczyna z Ajutthai
3 / 5.00 (liczba ocen: 209)

Dziewczyna z Ajutthai
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.45
Audiobook - najniższa cena: 15.39
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.45 zł Lub 13.91 zł
16.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
15.55 zł
16.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trójka bohaterów układa sobie życie na nowo. Joanna została zwolniona z pracy, której w całości się poświęciła. Iza przechodzi przez kłopoty sercowe. Zaś Krzysztof postanawia zostać stewardem. Ich losy krzyżują się, kiedy wszyscy planują podróż do Tajlandii. Na miejsce dotrą tylko dziewczyny. Tam wśród orientalnych zapachów i przestrzeni, spojrzą na swoją sytuację zupełnie inaczej. Oprócz urokliwych krajobrazów pomogą im w tym nieznajomi mężczyźni... Czyżby odnalezienie prawdziwego szczęścia było na wyciągnięcie ręki? A może to tylko iluzja?

"Dziewczyna z Ajutthai" to debiutancka powieść Agnieszki Walczak-Chojeckiej, autorki znanej Sagi bałkańskiej, opowiadającej losy Jasminy i Dragana na tle wojennej zawieruchy.

Dziewczyna z Ajutthai od Agnieszka Walczak-Chojecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Biegniesz, lecisz, tyle jeszcze chcesz zrobić, tyle zobaczyć, przeczytać, kogoś przeprosić, komuś wybaczyć, a tu nagle pstryk! I zgaszone światło! I już tylko ze świętym Piotrem możesz fajeczkę popykać.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/10/agnieszka-walczak-chojecka-dziewczyna-z.html

  Joanna jest świetnym marketingowcem, pracującym w jednej z warszawskich korporacji. To pracoholiczka, praktycznie nie mająca życia poza firmą. Lubi to co robi i lubi swoją pensję, którą ma dzięki ukochanej posadzie.
  Pewnego dnia szefostwo firmy postanawia dać jej wypowiedzenie. Świat Asi się wali…Cóż ona będzie teraz robić?
  Po początkowym okresie apatii, postanawia związać się z bardzo przystojnym kolegą z byłej pracy. Joanna nie zostaje jednak jego partnerką. Mateusz bowiem jest już zajęty, pozostaje jej rola kochanki. Z niej jednak dziewczyna rezygnuje, gdy jej kochany ma zostać ojcem…
  Jak odreagować te wszystkie problemy?
  Wyrusza w podróż do Tajlandii, ma towarzyszyć koledze, który jest fotografem. Prosi on dziewczynę by pomogła mu napisać artykuł.
  By nie czuć się samotnie Asia zabiera na wakacje Izę, swoją dobrą koleżankę. Ta również potrzebuje dystansu, gdyż właśnie sypie się jej małżeństwo.
  W pięknej scenerii kobiety jeżdżą na słoniach, imprezują i zaczynają analizować własne życie.
  Pewnego dnia Iza nagle znika. Dlaczego?
  Joanna po raz kolejny ma nadzieję na związek, tym razem z fotografem, z którym podróżuje. Ten jednak wydaje się mieć inne plany. Jakie?
  Podczas wyjazdu Asia odnajduje kamienną rzeźbę „Dziewczyny z Ajuttahai”. Jest to dla niej inspiracja do napisania miłosnej historii(bardzo słabej, moim zdaniem). Co naprawdę przedstawia rzeźba?
  W drodze powrotnej, Joanna gubi zeszyt ze swoim opowiadaniem. Gdy parę dni później, szczęśliwy znalazca, oddaje dziewczynie jej własność, przekazuje jej również dobrą wiadomość. Jaką?
  Jak „Dziewczyna z Ajuttahai” zmieni życie Asi?
  Przekonajcie się same…
  Moje pierwsze spotkanie z prozą Agnieszki Walczak-Chojeckiej, wypadło dość blado.
  Książka napisana przystępnym językiem, szybko się czyta, lecz sama historia…
  Dosyć banalna… Podobała mi się do momentu, gdy akcja rozgrywała się w Warszawie, po wyjeździe do Tajlandii, jakby zwolniła tempo…
  Dodatkowo, główna bohaterka wydała mi się desperatką, ganiającą za facetami…Czasami podczas czytania miałam ochotę krzyknąć „Trochę godności, kobieto!”
  Autorce zapewne dam jeszcze szansę. Nigdy nikogo nie skreślam po jednym nieudanym utworze…

Warto zerknąć