ebook Dziedzictwo ognia
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 7083)

Dziedzictwo ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
24.90 zł
27.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia część bestsellerowego "Szklanego Tronu"!

Celaena Sardothien przeżyła już wiele – brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie się jej zmierzyć z własnymi demonami, z ciężarem jej dziedzictwa. Aby uzyskać informacje – kluczowe w wojnie z okrutnym królem Adarlanu – musi nauczyć się panować nad ogniem, który nosi w sobie. Podczas gdy codziennie ćwiczy pod czujnym okiem nieśmiertelnego Rowana, król wciela w życie kolejne z jego mrocznych planów. Jednak i na dworze  władcy zawiązują się sojusze, mające na celu zakończenie jego panowania i przywrócenie magii na kontynencie.

Celaena, nieświadoma tego, co się dzieje w Rifthold, ma jeden cel  – dostać się do legendarnego Doranelle, którym rządzi Maeve, i uzyskać  odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Jak jej władca zdołał usunąć magię? Co zrobić, by ją przywrócić? Jednak opanowanie jej mocy to niejedyna rzecz, z którą będzie musiała się przedtem zmierzyć – król Adarlanu już o to zadbał. Czy dziewczynie uda się wyjść cało z koszmaru, jaki zgotował jej władca pozbawionego magii kontynentu? Co jeszcze planuje król? I jaki los czeka rebeliantów?

Dziedzictwo ognia od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cealena ma misję. Nie tą zleconą przez króla Adarlanu, a przez samą siebie. Aby ją wypełnić musi okiełznać swoją magię i pogodzić się ze swoim życiem.
    Nareszcie nastąpił przełom. Po książkach przez które z trudem przebrnęłam z irytującą główną bohaterką, otrzymaliśmy osobę, która wie czego chce, godzi się z przeszłością i akceptuje przyszłość. Zmiana na plus. Niektóre wątki zanudziły i były łatwe do przewidzenia, ale zakończenie wbiło w fotel oraz całkowicie mnie przekonało do tej serii.
    Dlatego książkę polecam i jestem przekonana, że spodoba się każdemu fanowi fantastyki.

Warto zerknąć