ebook Dziedzictwo ognia
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 5912)

Dziedzictwo ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.43
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
24.43 zł Lub 21.99 zł
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
24.63 zł
27.19 zł
29.00 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Trzecia część bestsellerowego "Szklanego Tronu"!

Celaena Sardothien przeżyła już wiele – brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni… Tym razem jednak przyjdzie się jej zmierzyć z własnymi demonami, z ciężarem jej dziedzictwa. Aby uzyskać informacje – kluczowe w wojnie z okrutnym królem Adarlanu – musi nauczyć się panować nad ogniem, który nosi w sobie. Podczas gdy codziennie ćwiczy pod czujnym okiem nieśmiertelnego Rowana, król wciela w życie kolejne z jego mrocznych planów. Jednak i na dworze  władcy zawiązują się sojusze, mające na celu zakończenie jego panowania i przywrócenie magii na kontynencie.

Celaena, nieświadoma tego, co się dzieje w Rifthold, ma jeden cel  – dostać się do legendarnego Doranelle, którym rządzi Maeve, i uzyskać  odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Jak jej władca zdołał usunąć magię? Co zrobić, by ją przywrócić? Jednak opanowanie jej mocy to niejedyna rzecz, z którą będzie musiała się przedtem zmierzyć – król Adarlanu już o to zadbał. Czy dziewczynie uda się wyjść cało z koszmaru, jaki zgotował jej władca pozbawionego magii kontynentu? Co jeszcze planuje król? I jaki los czeka rebeliantów?

Dziedzictwo ognia od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cealena ma misję. Nie tą zleconą przez króla Adarlanu, a przez samą siebie. Aby ją wypełnić musi okiełznać swoją magię i pogodzić się ze swoim życiem.
    Nareszcie nastąpił przełom. Po książkach przez które z trudem przebrnęłam z irytującą główną bohaterką, otrzymaliśmy osobę, która wie czego chce, godzi się z przeszłością i akceptuje przyszłość. Zmiana na plus. Niektóre wątki zanudziły i były łatwe do przewidzenia, ale zakończenie wbiło w fotel oraz całkowicie mnie przekonało do tej serii.
    Dlatego książkę polecam i jestem przekonana, że spodoba się każdemu fanowi fantastyki.

Warto zerknąć