ebook Zniewoleni
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 12364)

Zniewoleni

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Dajcie znać, jeśli już słyszałyście tę opowieść: dziewczyna spotyka playboya, zakochują się w sobie, a niesforny dotąd kawaler mocno się dla niej zmienia. To zapewne świetna historia, ale nie nasza. Nasza jest dużo bardziej kolorowa.

Poznałem Dee i od razu wiedziałem, że jest wyjątkowa.

Ona jednak pomyślała, że jestem przeciętny – byłem jak każdy inny podrywający ją facet. Zajęło mi trochę czasu, by ją przekonać, że jest inaczej. Na szczęście okazało się, że seks jest mocnym argumentem.

Pewnie już wiecie jak kończy się ta historia. Ale najlepszy nie jest jej finał. Tylko to, co do niego doprowadziło.

Zniewoleni od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Aby naprawdę pokochać drugą osobę, musicie ją poznać - jej dziwactwa, jej marzenia, to, co ją wkurza, i to, co doprowadza do śmiechu, a także wady i zalety oraz słabe strony.
Miłość jest łudząca. Dezorientująca. Czasami przerażająca. Pożądanie jest potężne. Pierwotne. Napędzające. Miłość jest niepewna. Przemijająca.
Zawsze celuj w księżyc, nawet jeśli nie trafisz , znajdziesz się pomiędzy gwiazdami.
Miłość to tęsknota za czyimś porannym oddechem. Uwielbieniem jego czerwonego, jak u renifera Rudolfa, nosa i fryzury wyglądającej jak szczurze gniazdo. Miłość nie polega na walce z czyimiś wadami, tylko na adorowaniu osoby właśnie z ich powodu.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejna wspaniała książka Emmy Chase. Książka pokazuje jak przeciwieństwa idealnie się przyciągają i przedstawia upór mężczyzny, który jeśli czegoś chce to to zdobywa.

Warto zerknąć