ebook Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 5
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 576

Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 5
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.94
wciąż za drogo?
29.94 zł Lub 26.95 zł
49.90 zł
-8% 27.45 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Włochy północne to ojczyzna artystów, skarbnica zabytków, kraina rozgrzana słońcem... Trudno orzec, co w tym kraju jest bardziej godne zachwytu: przyroda - ośnieżone Alpy, zielone wzgórza Toskanii, zatoki Wenecji i Genui, a może ślady historii - grobowce etruskie, rzymskie ruiny, średniowieczne miasta, zabytki baroku... Chcemy pokazać, że zamiast dokonywać podobnych wyborów, lepiej po prostu chłonąć wszystkimi zmysłami piękno włoskich krajobrazów i miasteczek, słuchać szeptu ruin, podziwiać obrazy i rzeźby, odkrywać smaki śródziemnomorskiej kuchni, a przede wszystkim cieszyć się słońcem i życiem.

Lubisz podróżować samodzielnie, chcesz poznać historię, kulturę i przyrodę odwiedzanych regionów i krajów? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie. Informacje praktyczne pomogą Ci zaplanować wyjazd i ułatwią zwiedzanie, a przejrzyste opisy i ciekawostki zapewnią ciekawą lekturę, nie tylko podczas podróży!

Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 5 od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć