Nocna zmiana
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 3265)

Nocna zmiana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Uwaga! E-book dostępny w różnych wydaniach.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - polecana oferta: 24.48
Audiobook - najniższa cena: 29.55
wciąż za drogo?
23.87 zł
24.48 zł Lub 22.03 zł
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
30.60 zł
35.02 zł
24.46 zł
25.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy i uchodzący za najlepszy tom opowiadań mistrza horroru. 

Wiele z tych mrożących krew w żyłach utworów sfilmowano, m.in. Cmentarną szychtę, Dzieci kukurydzy, Czasami wracają, Magiel i Szarą materię.

W 2023 roku miał premierę film Boogeyman, oparty na opowiadaniu Czarny Lud, z Sophie Thatcher (znaną z serialu Yellowjackets) oraz Chrisem Messiną (Operacja Argo, Ostre przedmioty) w rolach głównych!

Para trafiająca do miejsca, w którym żyją wyłącznie dzieci… Nauczyciel wracający do rodzinnego miasteczka i spotykający tam ludzi, którzy zginęli trzydzieści lat temu… Człowiek, który zaczyna się zamieniać w galaretowatą szarą masę… Mężczyzna, który igra ze śmiercią, przechodząc dla ukochanej po wąskim gzymsie 120 metrów nad ziemią… Morderca grasujący po kampusie, gdy nadchodzi pora nazywana Truskawkową Wiosną…

Stwory żyjące w szafach, śmiercionośne maszyny, wampiry, demoniczni kochankowie, gigantyczne szczury, śmiercionośne żołnierzyki, przerażające dzieciaki, szalony biznesmen… Jednym słowem wszystko, czego można oczekiwać po klasycznych horrorach, i jeszcze więcej!

To opowieści o zwykłych ludziach postawionych w makabrycznych sytuacjach i codziennych przedmiotach, które przechodzą przerażające przemiany.

Bo horror czai się tuż pod powierzchnią normalności.

Nocna zmiana od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Nocna Zmiana” to chyba pierwszy ze zbiorów opowiadań wydanych przez S.Kinga i od razu widać kunszt autora. Opowiadania zebrane w żbiorze są dobre lub bardzo dobre a swoim klimatem przypominają moja ulubiona serie TV „Strefa Mroku”. Z 20 opowiadań, aż 7 doczekało się lepszych bądź gorszych ekranizacji, ale same próby przeniesienia ich na ekran świadczą o ich wysokim poziomie. Najlepsze według mnie to Dzieci Kukurudzy , Quitters Inc. , Czasami wracają, Wiem czego ci potrzeba.
    Świetny zbiór dla fanów mistrza !

Warto zerknąć