ebook Pogromca lwów - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9502) Ilość stron (szacowana): 448

Pogromca lwów - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.08
Audiobook - najniższa cena: 25.17
wciąż za drogo?
28.49 złpremium: 17.09 zł Lub 17.09 zł
25.17 zł Lub 22.65 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
25.27 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Camilla Läckberg w kapitalnej formie! Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.
W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Pogromca lwów - audiobook od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć