ebook Honor Harrington. Honor na wygnaniu
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 13814)

Honor Harrington. Honor na wygnaniu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.07
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
24.07 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
26.42 zł
27.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Piąty tom bestsellerowego cyklu Davida Webera „Honor Harrington”

Przybita ostatnimi wydarzeniami i rozgoryczona rozwojem sytuacji lady Honor Harrington udaje się na planetę Grayson, by zająć się zarządzaniem domeną Harrington i zaleczyć wewnętrzne rany. Spokój jednak nie jest jej pisany – z jednej strony atakują wrogowie wewnętrzni, dla których kobieta – patron stanowi obrazę, z drugiej zewnętrzni: zrewolucjonizowana Ludowa Republika Haven kolejny raz próbuje zdobyć system Yeltsin. Na drodze do zwycięstwa jednych i drugich stoi tylko jedna przeszkoda – admirał lady Honor Harrington. Admirał, ale nie Królewskiej Marynarki...

David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF („Honor Harrington”, „Starfire”). Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy, aż 22 tytuły trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Honor Harrington. Honor na wygnaniu od David Weber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć