ebook Dusza ognia
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 52936)

Dusza ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 29.56
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.54 zł
30.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Piąty tom bestsellerowej serii MIECZ PRAWDY. Richard i kahlan wreszcie są razem. Otoczeni gronem najwierniejszych przyjaciół,wzięli ślub w wiosce Błotnych Ludzi. Ich szczęście trwa jednak przerażająco krótko. Ginie jeden z łowców. Zedd i Ksieni Annalina tracą magiczną moc. W świecie zaczynają grasować Reechani, Sentrosi i Vasi, przywołane przez Kahlan na ratunek Richardowi demony - złodzieje daru. Pozbawiony magii Nowy Świat jest bezbronny w obliczu nadciągających wojsk imperatora Jaganga. Czy można powstrzymać zanikanie magii? Wszystkie tropy prowadzą do Anderithu, starożytnej krainy, w której ostały się jeszcze księgi czarodzieja Josepha Andera, pogromcy demonów. Kto dotrze do nich pierwszy?

Terry Goodkind to jeden z najbardziej porywających twórców światowej fantasy, a jego cykl "Miecz prawdy" znalazł już poczesne miejsce w kanonie tego gatunku.

W doskonałej serii Terry'ego Goodkinda REBIS wydał już  tomy: Pierwsze prawo magii, Kamień łez, Bractwo Czystej Krwi, Świątynia Wichrów, Dusza ognia, Nadzieja pokonanych, Filary Świata, Bezbronne imperium, Pożoga, Fantom, Spowiedniczka, Dług wdzięczności - prequel cyklu, Wróżebna machina, Pierwsza Spowiedniczka.

Dusza ognia od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Szybka podróż prędzej niż wariacki pośpiech doprowadzą Cię do celu.
Jeśli wyrządzisz szkodę, obojętnie z jakiego powodu, masz to naprawić najlepiej, jak zdołasz. To zrozumiałe, że się boisz. Nikt nie oczekuje, że w ogóle nie będziesz się bać, ale najgorszym, co mógłbyś zrobić, byłaby ucieczka od kłopotów, które sprowadziłeś. Nie uciekaj. Zrób, co trzeba, żeby to naprawić.
Nie ma sensu tylko żyć i nigdy nie usiłować spełnić swojego marzenia.
Kiedy już raz włożysz na skronie koronę kłamcy, to choćbyś ją potem zdjęła, ślad zostanie po wsze czasy.
Przyznanie się do strachu nie jest oznaką słabości
Jak psy podczas uczty, również ludzie gromadzą się u stołu tyranii, czekając w swoim łakomstwie na spadające na podłogę tłuste kąski. Nie każdy będzie się wdzięczył do tyrana, lecz większość uczyni to, jeśli najpierw obudzi on w nich nienawiść do innych i pozwoli dać upust ukrytym pragnieniom, sugerując, że się im należy. Wielu z tego skorzysta. Tyrani pozwalają zawistnikom zaspokajać pragnienia.
Dziewczyny czasem mówią niemiłe rzeczy, kiedy boją się przyznać, że lubią jakiegoś chłopca, i obawiają się, iż on nie zwraca na nie uwagi.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć