ebook Nowy jednominutowy menedżer - audiobook
3.55 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 61) Ilość stron (szacowana): 103

Nowy jednominutowy menedżer - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
16.90 zł
-19% 19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.92 zł
19.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Nowe wydanie, oparte na ponadczasowym biznesowym klasyku – zaktualizowane tak, aby współczesny czytelnik mógł szybciej odnieść sukces w gwałtownie zmieniającym się świecie.
 
„Jednominutowy Menedżer” to książka, która pomogła milionom ludziom osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Choć ogólne zasady w niej przedstawione mają charakter ponadczasowy, nasz świat bardzo się zmienił, odkąd została wydana po raz pierwszy. W związku z dynamicznym rozwojem technologii, globalizacją rynków, usprawnieniem komunikacji, a także rosnącą presją wywieraną na pracowników korporacji, od których oczekuje się coraz lepszych wyników przy coraz niższym nakładzie środków – zasobów, pieniędzy czy czasu pracy – w naszym świecie dokonała się prawdziwa rewolucja.

Ken Blanchard i Spencer Johnson przedstawiają zatem „Nowego Jednominutowego Menedżera”, czyli te same cenne i ważne wnioski w ujęciu bliższym nowemu pokoleniu. Jest to zwięzła i przystępna opowieść, dzięki której czytelnik poznaje trzy praktyczne tajniki przewodzenia innym – a jednocześnie dowiaduje się, dlaczego one cały czas tak dobrze się sprawdzają.
Tę klasyczną opowieść o młodym pracowniku, który szuka wzoru efektywnego menedżera, czyta się równie ciekawie jak trzydzieści lat temu, tym bardziej że dziś jej przesłanie wydaje się szczególnie aktualne i pomocne.

 

Nowy jednominutowy menedżer - audiobook od Ken Blanchard, Spencer Johnson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć