ebook Pijany z radości. Opowieść o życiu spełnionym
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 72

Pijany z radości. Opowieść o życiu spełnionym
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 15.80
wciąż za drogo?
18.60 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
20.00 zł Lub 18.00 zł
15.37 zł
15.80 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Opowieść o życiu spełnionym napisana przez niepełnosprawnego mężczyznę, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Autor skłania nas do innego spojrzenia na niepełnosprawność, otwarcie mówiąc o swoich trudnych emocjach, ograniczeniach fizycznych i niezaspokojonych potrzebach. Ale jednocześnie daje świadectwo niezwykłej radości życia, gdyż czerpie z niego maksimum przyjemności i szczęścia, przede wszystkim dzięki rodzinie, pracy i swoim hobby.

Ta napisana z pasją, dynamiczna, pełna humoru i autoironii książka podniesie na duchu każdego, kto jest przygnębiony i zmaga się z rozmaitymi komplikacjami życiowymi, a także sprawi, że inaczej będziemy patrzeć na osoby niepełnosprawne bez lęku, niepotrzebnego użalania się i poczucia winy, ale ze świadomością ich pełnego, bogatego człowieczeństwa.

Pijany z radości. Opowieść o życiu spełnionym od Jean-Baptiste Hibon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć