Słowacja północna. Travelbook. Wydanie 1
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 248

Słowacja północna. Travelbook. Wydanie 1
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 13.70
13.70 zł Lub 12.33 zł
24.90 zł
12.45 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
  • góry i jaskinie
  • zamki i zamczyska
  • miasta i miasteczka
  • kościoły i cerkwie
  • skanseny i muzea


Słowacja to kraj bliski i zdawać by się mogło, że dobrze nam znany. Nic bardziej mylnego! Kto wie, że na Słowacji znajduje się jedyny karpacki gejzer? Kto poznał wszystkie oszałamiająco piękne jaskinie, wpisane na listę UNESCO? Kto widział drewniane kościoły tak obszerne, że mogą pomieścić tysiące wiernych? To wszystko i jeszcze więcej atrakcji, fascynujących zabytków i spektakularnych dzieł przyrody znajdziemy właśnie na Słowacji!

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Słowacja północna. Travelbook. Wydanie 1 od Krzysztof Magnowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć