ebook Francuska opowieść
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 515)

Francuska opowieść
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.83
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
18.83 zł 20% rabatu
19.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Południowa Francja. Kraina słońca, wina i marzeń. Czworo znajomych wyrusza na wakacyjny wypad, żeby połączyć zawodowe cele z marzeniami. Co spotka ich w pięknej winnicy, w cieniu wiekowego zamku?

Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie…

Francuska opowieść od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Podobno, żeby naprawdę poznać człowieka, trzeba go zobaczyć, kiedy jest zdenerwowany.
Czasem jedna zmarnowana szansa potrafi zdecydować o całym życiu.
Miłość to gra. Niektóre reguły znasz od razu, inne pojawiają się z czasem, a są też i takie, których nie zrozumiesz nigdy. Dobrze jest dbać o jak najlepszą pozycję startową, ale najważniejsze, to nigdy nie przestawać grać. Działać, szukać rozwiązań, walczyć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć