ebook Zakręceni
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 27772)

Zakręceni

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wydawało się, że między Kate i Drew zakwitła miłość, która zwiąże ich aż do grobowej deski. I pewnie byłoby tak, gdyby nie fakt, że tylko jeden na kilka romansów kończy się szczęśliwie... Pewny siebie Drew podejmuje wiążące decyzje, nie pytając partnerki o zdanie, a gdy jej irytacja sięga zenitu, Kate wraca do Greenville sama. To właśnie tutaj zamierza odnaleźć się w zaistniałej sytuacji i zaplanować swoje życie od nowa. I pewnie udałoby się jej to, gdyby nie splot zaskakujących wydarzeń, których nie mogła się spodziewać...„Istnieją na świecie dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy najpierw myślą, i ci, którzy od razu coś robią. Zawsze wolałam najpierw pomyśleć. Przeliczyć, zaplanować. To się zmieniło, gdy poznałam Drew Evansa. Był tak nachalny, tak pewny siebie, i mnie. Jednak nie wszystkie romanse mają szczęśliwe zakończenia.Myślałyście, że pogalopujemy z Drew w kierunku zachodzącego słońca? Witajcie w klubie. Teraz muszę podjąć decyzję życia. Drew swoją już podjął, właściwie starał się ją podjąć za nas oboje. Ale przecież wiecie, że to nie w moim stylu. Zatem wróciłam do Greenville. Sama. No, tak jakby.Zdałam sobie sprawę, że ciężko pozbyć się starych przyzwyczajeń i czasami trzeba się cofnąć do samego początku, by móc ruszyć z miejsca” – fragment powieści

Zakręceni od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Taka właśnie jest miłość.
Nie zatrzymuje się tak po prostu. Bez względu
na to, jak bardzo jesteście zranione, oszukane lub
złe – miłość trwa nadal.
Jeśli coś kochasz musisz to uwolnić. Jeśli do ciebie wróci, jest twoje.
Drugi tom bestsellerowej serii Tangled opisany jest z perspektywy Kate. Ich miłość i zaufanie zostanie wystawiona na próbę, a przez co? Przez nieporozumienie.

W Zakręconych narratorką jest Kate, dzięki czemu możemy lepiej ją poznać, a ta część perypetii tej dwójki zdecydowanie bardziej skupia się na niej. Oprócz tego, poznajemy jej myśli i uczucia, jakie żywi do Evansa. I muszę przyznać, że przepadłam, ponieważ jeszcze bardziej polubiłam tę serię za jej ukazanie realności w relacjach damsko-męskich, a ponadto książka jest pełna humoru. Fabuła nie jest przeciągnięta, ale i nie gna z prędkością światła. Czytelnik już od samego początku zostaje wprowadzony w życie Kate, poznając jej przeszłość, ale i pogląd na pewne sprawy. W pierwszym tomie mieliśmy okazję lepiej poznać Drew – kobieciarza – mężczyznę, który nie myśli o stałych związkach poważnie. Pod wpływem Kate zmienił się i pokazał, że potrafi zawalczyć o miłość. Jednak, czym byłoby życie, gdyby nie jego małe nieporozumienia? Zapewne byłoby nudne, jak flaki z olejem. Wiedziałam, że nasz kochany kobieciarz wywinie jakiś numer i tak... Drew pierwsze robi, a później myśli i to całe nieporozumienie i złość Kate to jego i tylko jego wina. Cytując Kate: wałkoń bez piątej klepki.

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć