ebook Krew na śniegu
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 291)

Krew na śniegu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 24.51
wciąż za drogo?
22.25 złpremium: 14.35 zł Lub 14.35 zł
-25% 17.94 zł Lub 16.15 zł
18.66 zł Lub 16.79 zł
18.39 zł
18.42 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Lata 70., Oslo. Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście. Otrzymuje nietypowe zlecenie - ma zabić żonę swojego szefa. Nie wypełnia jednak należycie swojego zadania…

"Wybuchowa mieszanka zbrodni i zemsty"

Independent

Najnowsza powieść Jo Nesbo, „Blood on snow”, 7 kwietnia miała premierę w USA a 9 kwietnia w Wielkiej Brytanii. W polskiej wersji językowej "Krew na śniegu" ukazała się 17 czerwca.

Książka Nesbo inspirowana jest prozą jednego z ulubionych autorów pisarza, Jamesa Myersa Thompsona. To opowieść o płatnym mordercy Olavie Johansenie zakochanym w kobiecie, na którą dostał zlecenie. Rzecz dzieje się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku w Oslo. Nesbo zadeklarował, że miał ochotę stworzyć coś zupełnie nowego, co nie łączy się ze światem Harrego Hole.

 

Krew na śniegu od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobre serce można dzisiaj kupić z przeceny.
Jeśli ostatni strzał, który słyszysz, pochodzi z broni wroga, to zawsze oznacza złą nowinę.
W każdej historii bowiem istnieje odpowiednie miejsce, więc trzeba trochę poczekać. Rzeczy muszą nastąpić we właściwej kolejności.
Pozostaje po nas tylko kilka kręgów na wodzie, które pojawiają się na chwilę, a potem znikają. Tak jakby nigdy ich nie było. Jakby nas nigdy tu nie było.
To oznaka zdrowia, jeśli się zostawia to, na co nic nie można poradzić, i idzie się dalej.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Moja pierwsza przygoda z Nesbo i musze przyznać, że bardzo udana:) Opowiedziana historia jest spójna i niejednoznaczna, podoba mi się sposób w jaki autor kreśli bohaterów - czuję, że zaprzyjaźnię się z panem Nesbo na dłużej:)
  Cieszą mnie niskie oceny tej książki vs inne książki Jo Nesbo przez fanów autora gdyż to świetnie wróży na przyszłość :) witaj panie Nesbo.

 • Awatar

  Oj, wracaj Harry Hole...

  Książka i historia, tak jak bohaterowie, płaska i jednowymiarowa. Może być szybkim i niewymagającym czytadłem, ale po Jo Nesbo oczekujemy chyba czegoś innego, prawda?

  Jedynym pozytywnym zaskoczeniem (oczywiście subiektywnym) była spora dawka brutalności i graficznego gore :)

Warto zerknąć