ebook Krew na śniegu
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 291)

Krew na śniegu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 15.55
Audiobook - najniższa cena: 19.43
wciąż za drogo?
22.25 złpremium: 14.35 zł Lub 14.35 zł
-16% 15.55 zł Lub 14.00 zł
18.42 zł Lub 16.58 zł
23.92 zł
14.35 zł
18.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Lata 70., Oslo. Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście. Otrzymuje nietypowe zlecenie - ma zabić żonę swojego szefa. Nie wypełnia jednak należycie swojego zadania…

"Wybuchowa mieszanka zbrodni i zemsty"

Independent

Najnowsza powieść Jo Nesbo, „Blood on snow”, 7 kwietnia miała premierę w USA a 9 kwietnia w Wielkiej Brytanii. W polskiej wersji językowej "Krew na śniegu" ukazała się 17 czerwca.

Książka Nesbo inspirowana jest prozą jednego z ulubionych autorów pisarza, Jamesa Myersa Thompsona. To opowieść o płatnym mordercy Olavie Johansenie zakochanym w kobiecie, na którą dostał zlecenie. Rzecz dzieje się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku w Oslo. Nesbo zadeklarował, że miał ochotę stworzyć coś zupełnie nowego, co nie łączy się ze światem Harrego Hole.

 

Krew na śniegu od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobre serce można dzisiaj kupić z przeceny.
Jeśli ostatni strzał, który słyszysz, pochodzi z broni wroga, to zawsze oznacza złą nowinę.
W każdej historii bowiem istnieje odpowiednie miejsce, więc trzeba trochę poczekać. Rzeczy muszą nastąpić we właściwej kolejności.
Pozostaje po nas tylko kilka kręgów na wodzie, które pojawiają się na chwilę, a potem znikają. Tak jakby nigdy ich nie było. Jakby nas nigdy tu nie było.
To oznaka zdrowia, jeśli się zostawia to, na co nic nie można poradzić, i idzie się dalej.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Moja pierwsza przygoda z Nesbo i musze przyznać, że bardzo udana:) Opowiedziana historia jest spójna i niejednoznaczna, podoba mi się sposób w jaki autor kreśli bohaterów - czuję, że zaprzyjaźnię się z panem Nesbo na dłużej:)
  Cieszą mnie niskie oceny tej książki vs inne książki Jo Nesbo przez fanów autora gdyż to świetnie wróży na przyszłość :) witaj panie Nesbo.

 • Awatar

  Oj, wracaj Harry Hole...

  Książka i historia, tak jak bohaterowie, płaska i jednowymiarowa. Może być szybkim i niewymagającym czytadłem, ale po Jo Nesbo oczekujemy chyba czegoś innego, prawda?

  Jedynym pozytywnym zaskoczeniem (oczywiście subiektywnym) była spora dawka brutalności i graficznego gore :)

Warto zerknąć