Bez cukru, proszę

średnia ocena: 3.66 / 5.00
liczba ocen: 238
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
18.19 zł
Opis:

"Odważna, kolorowa, zabawna, rozkochana w życiu i jego różnorodności. KATARZYNA MILLER w niebywale szczerych rozmowach z Danutą Kondratowicz opowiada o swoim barwnym życiu, podejmując tematy, które bliskie są każdej kobiecie: miłość, seks, zdrada, lęk, ból, zazdrość, pieniądze, śmierć, starzenie się. Odpowiada na pytania: Czy można być sobą i kochać siebie w rozmiarze XXL? Jak kochać mężczyzn i być przez nich kochaną? Jak nie wierzyć w czarną godzinę i co zrobić żeby pieniądze nas lubiły? Co zrobić by mieć pożytek ze snów? Jak unieść sukces i przejść przez porażki i straty, zdrady i żałobę? Jak starzeć się z radością i nie bać się śmierci?... i wiele innych „Bez cukru, bo bez cenzury, bez zbędnego krygowania, bez pozowania. Odsłaniam się uczciwie”. Katarzyna Miller "

CYTATY:
Zamiast uczyć ludzi, jak wychowywać dzieci w dobrej i mądrej miłości, my leczymy ludzi, którzy już są skrzywdzeni. Wolałabym, byśmy ludzi rozwijali, a nie tylko leczyli.
Szczęśliwy człowiek żyje swoim własnym życiem. Jeśli go nie ma to czymś musi je zapełnić więc na przykład zapełnia tworzeniem swojej doskonałości.
Gdy człowiek przyzna się wobec innych do swojej małości, to wszyscy go polubią. Ponieważ zaczynają czuć, że przy takim człowieku nie muszą nikogo udawać, nie muszą stawać na rzęsach.
Miłość to rodzaj uważności na drugiego człowieka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Uważność, ciekawość drugiego człowieka w pogłębianiu i utrwalaniu relacji z nim. Jednak nie tak, że nie można oddychać bez siebie nawzajem. Musi być przestrzeń i odrębność. Ludzie czasem z głodu mają w sobie dziurę, że tak się pragną, aż mogliby siebie zjeść. Wchłonąć. Nie można jednak wchłonąć drugiego człowieka.
Mężczyzna może być malutki, ale gdy stoi na grubym portfelu staje się duży.
Życie musi mieć różnorodność, żeby miało bogactwo i gęstwinę. Żeby miało znaczenie. Nie ma radości bez smutku. W życiu jest miejsce na jedno i drugie równocześnie. Jedność przeciwieństw jest cenna.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć