Kuba. Autobiografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.52 / 5.00
liczba ocen: 1145
Papwerwhite 4#amazon
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-49% 16.00 zł
31.99 złpremium: 19.19 zł
27.19 zł
27.19 zł
28.47 zł
Pozostałe księgarnie
25.59 zł
27.19 zł
28.79 zł
29.00 zł
30.39 zł
31.99 zł
31.99 zł
Opis:

PIERWSZA I JEDYNA AUTOBIOGRAFIA WIELKIEJ GWIAZDY ŚWIATOWEGO FUTBOLU! Wyczekiwana zarówno przez polskich, jak i niemieckich czytelników.

Obarczony brzemieniem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, dotąd niechętnie i bardzo rzadko mówił o swojej przeszłości. Teraz po raz pierwszy przerywa milczenie i w przejmująco szczerych rozmowach opowiada dziennikarce Małgorzacie Domagalik o sobie, o trudnym dzieciństwie, o tragicznej śmierci matki, o buncie dorastania i mozolnym pokonywaniu demonów z przeszłości. Dzieli się przemyśleniami, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, pokonywaniem stereotypów, jak nie zgubić siebie w świecie mediów oraz o blaskach i cieniach piłkarskiego życia. W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jürgen Klopp.

CYTATY:
Spełnienie marzeń to najważniejsza rzecz w życiu. Im więcej ich masz, im więcej możesz ich spełnić, tym bardziej czujesz się dowartościowany. Na samym końcu to ty decydujesz, jak swoje życie poprowadzisz i jakie je będziesz miał.
Włosy to dla każdego mężczyzny poważna sprawa i dlatego nieprzypadkowo ułożone są raz w jedną, raz w inną stronę.
Ojciec... to ktoś już z samej definicji bardzo ważny w życiu każdego dziecka, w życiu każdego syna. Ktoś, kto ma być oparciem, a gdy już go zabraknie, we wspomnieniach ma dawać siłę na całe dorosłe życie".
Czasami cisza jest dowodem na to, jak się rozumiemy. Nie musisz nic tłumaczyć, bo druga osoba wie, co się dzieje.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Nie da się wymazać z życia tego, co było. I bardzo ważne, żeby tego nie robić. Bo z pełną świadomością, co wydarzyło się w życiu, musisz przecież nadal żyć.
Jeśli masz wewnętrzną wiarę, pozytywnie myślisz i robisz wszystko, aby coś osiągnąć, to nawet gdy się nie uda, rozczarowanie jest mniejsze, bo wiesz że dałeś z siebie wszystko. Próbowałeś".
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć