Pogromca lwów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.79 / 5.00
liczba ocen: 6144
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 15.00 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-49% 15.00 zł
-45% 16.49 zł
23.99 zł
24.59 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
-44% 15.00 zł
29.99 zł
23.99 zł
24.29 zł
24.89 zł
25.49 zł
25.49 zł
26.99 zł
26.99 zł
27.89 zł
29.99 zł
Opis:

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać!

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

CYTATY:
Z klapkami na oczach życie jest znacznie znośniejsze.
Wypowiedzianego słowa nie da się cofnąć, a złego wrażenia naprawić.
To jedna z wielkich zalet posiadania dzieci: nie ma cię jeden dzień, a witają cię, jakbyś wrócił z podróży dookoła świata.
Człowiek potrafi znieść znacznie więcej, niż myśli. Jeśli musi.
Doskonałość jest skazana na unicestwienie. Równowaga musi zostać zachwiana.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Czekałam z utęsknieniem na kolejne spotkanie z moimi ulubieńcami ... ale po przeczytaniu czuję się lekko rozczarowana, szczególnie perypetiami z życia prywatnego, którego we wcześniejszych książkach było sporo więcej. Tu jest zbrodnia i "życie" toczy się wokół niej.
  Ogólnie czegoś mi brakuje, nawet ciężko to określić ale czytając wcześniejsze części Sagi o Fjällbace nie mogłam sie od nich oderwać. Z tą było inaczej, poza tym bardziej do przewidzenia.
  Mam nadzieję, że tom nr. 10 będzie bardziej zaskakujący.

 • Awatar

  Boska, cudowna, chyba najlepsza z książek Camili Lackberg. Bohaterowie od zabawnych do odrzucających. Uwielbiam jej książki. Oczywiście warto przeczytać serię jej kryminałów od początku. Polecam bardzo

 • Awatar

  Bardzo dobrze czyta mi się książki Camilli Lackberg, właściwie połykam je, nieraz zarywając noce ;).
  Pogromca lwów to zaskakująca historia, nie spodziewałam się zakończenia.
  Wśród historii z Fjallbacki nie jest może najlepsza, ale jeśli ktoś ma ochotę na niezły kryminał, to polecam. Nawet jeśli nie zna wcześniejszych części - przeczytanie poprzednich tomów nie jest niezbędne do zrozumienia i wkręcenia się w tę opowieść.

 • Awatar

  Makabryczne morderstwo sprzed wielu lat i dramat rodzinny sprzed kilkunastu jako przyczynki do rozwikłania bieżącej sprawy. Psychopaci są, kolejni się rodzą, a potem jeszcze potrafią się odnajdywać jako bratnie dusze...
  Zimowa Fjallbacka, nieco zmęczona trójką dzieci i nadgorliwą teściową Erica próbująca napisać kolejną książkę, Anna i jej problemy, safandułowaty szef komisariatu, obarczony problemami Martin, starzejący się Gösta - starzy znajomi stanowiący tło jak zwykle świetnie odgrywają swoją rolę, i w tym wszystkim Patrick - mąż, ojciec, syn, podwładny, kolega... i policjant usiłujący rozwikłać okropną sprawę. Cóż on by biedak zrobił gdyby nie żona, która swoim natrętnym wtrącaniem zawsze naprowadzi śledztwo na właściwy tor? Narażając sie bezpośrednio oczywiście.
  I co z tego że schematyczne, i co z tego że znajome.
  Lubię sagę z Fjallbacki i z przyjemnością połknęłam kolejny tom.
  I już zaczynam czekać na kolejny.

 • Awatar

  Jestem z tych, którzy mają za sobą całą serię książek Camilli Läckberg, bez zastanowienia więc sięgnęłam również po tę pozycję, ale ostatecznie strasznie mnie zmęczyła. Wszystko niby jest, kontynuacja losów bohaterów, kolejne niewyjaśnione zagadki kriminalne, ale brak w tym wszystkim napięcia i pomysłu, których nie brakowało w poprzednich książkach. Szkoda, choć z drugiej strony z pewnością nie zabraknie tych, którym ta powieść przypadnie do gustu. Polecam zdecydowanie tym, którzy znają całą serię (o lie takim w ogóle trzeba to polecać), ale Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z opowieściami z miejscowości Fjälbacka, niech sięgną lepiej po pierwszy tom, "Księżniczka z lodu".

Inne proponowane
Warto zerknąć