Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 218)

Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Zostaw wszystko i zaufaj. Myślisz, że to niemożliwe? Wystarczy ruszyć z miejsca. Patryk Świątek, bloger i podróżnik, wyruszył w drogę bez grosza przy duszy. Rozmawiał z ludźmi, którzy żyją w świeckich wspólnotach, jak w rodzinie. Odwiedzał zakonne zgromadzenia, o których nie usłyszysz w mediach. Zobaczył świat, w którym Ewangelia naprawdę nadaje sens każdej chwili. Poznaj historie ludzi, którzy odważyli się żyć. Ich losy często bywały dramatyczne, a jednak są dowodem na to, że Bóg interweniuje w najlepszym momencie. ""Pragnę Kościoła ubogiego, dla ubogich"" – ludzie, którzy odpowiedzieli na wezwanie papieża Franciszka, doświadczają prawdziwej wolności. Ty również możesz jej doświadczyć!"

Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście od Patryk Świątek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Podejrzewam, że niewielu z nas miałoby w sobie tyle co Świątek odwagi, by wyjechać w podróż bez grosza przy duszy i liczyć na to, że odnajdzie się szczęście. Ilekroć oglądam filmy z podobnymi wątkami nie przestaję podziwiać i zazdrościć. ,,Dotknij Boga” niejako dało mi namiastkę uczucia, jakbym sama podróżowała ze Świątkiem i przekonała się na własnej skórze – w końcu, jak to naprawdę jest z tym szukaniem siebie i podróżowaniem. Podobała mi się.

  • Awatar

    Samo życie, okrutne, uzależnione od substancji, biedne i nieszczęśliwe miesza się tu z miłością do drugiego człowieka i niezwykłą szczerością pomocnych ludzi. Świetne historie, które na długo pozostaną w mojej głowie. Po tej lekturze łatwiej mi jest docenić to co mam.

  • Awatar

    Książka Świątka to nie tylko opowieść o życiu zakonników, których autor odszukuje, poznaje i wśród których żyje przez jakiś czas. To też nauka, gdzie można odnaleźć szczęście, jakimi sposobami, jak się modlić bez klepania formułek, tylko rozmową z Bogiem i sobą samym. Pokrzepiła mnie i pokazała ,że można inaczej przeżyć życie i nadal być szczęśliwym.

Warto zerknąć