ebook Doktor Sen - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 112481)

Doktor Sen - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.87
Audiobook - najniższa cena: 29.35
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
29.35 zł Lub 26.42 zł
32.31 zł Lub 29.08 zł
35.90 zł
35.90 zł
29.55 zł
32.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowego „Lśnienia”! Pamiętacie chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca nękanego przez duchy, uwięzionego w odludnym hotelu z opętanym ojcem? Teraz poznacie jego dalsze losy.

Grupa staruszków nazywająca się Prawdziwym Węzłem przemierza autostrady Ameryki w poszukiwaniu pożywienia. Z pozoru są nieszkodliwi – emeryci odziani w poliester, nierozstający się ze swoimi samochodami turystycznymi. Jednak Dan Torrance już wie, a rezolutna dwunastolatka Abra Stone wkrótce się przekona, że Prawdziwy Węzeł to prawie nieśmiertelne istoty żywiące się substancją wytwarzaną przez poddane śmiertelnym torturom dzieci obdarzone tym samym darem co Dan.

Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce, usiłując zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire, we wspierającej go grupie Anonimowych Alkoholików i w domu opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Staje się znany jako „Doktor Sen”.
Kiedy Dan poznaje Abrę Stone, jej nadzwyczajny dar budzi drzemiące w nim demony i każe mu stanąć do boju o jej duszę i przetrwanie.

„Doktor Sen” to epicka batalia między dobrem i złem, krwawa, pełna rozmachu powieść, która zachwyci miliony miłośników „Lśnienia” i zafascynuje każdego, kto dopiero teraz wkracza w świat tej już klasycznej pozycji w dorobku Kinga.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Doktor Sen od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć