ebook Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 475) Ilość stron (szacowana): 303

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.59
Audiobook - najniższa cena: 25.54
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
21.59 zł 20% rabatu
23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
22.98 zł
24.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

OSHO charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych. Książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość, i wyjaśnia, ze jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, ze będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć zdrowy związek. Autor przekonuje, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie spełnienia. Osho mówi: BĄDŹ SOBĄ. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią. Masz własny, potężny i wyjątkowy potencjał nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi od Osho możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Osoba szczęśliwa należy sama do siebie.
Jedna chwila miłości znaczy więcej niż cała wieczność.
Miłość jest lotosem, pożądanie to błoto, z którego ten lotos wyrasta.
Człowiek to miejsce spotkania ziemi z niebem, spotkania ciała z duszą.
Miłość to dzielenie się; pożądanie to gromadzenie. Pożądanie zawsze chce, ale nigdy nie daje, a miłość zna jedynie dawanie i nigdy nie prosi o nic w zamian; jest bezwarunkowym dzieleniem się.
Istnienie jest najwspanialszym cudem - a medytacja otwiera do niego drzwi.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć