ebook Przygotowani przetrwają. Survival miejski
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 89)

Przygotowani przetrwają. Survival miejski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.22
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
31.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
27.22 zł
27.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nieujarzmiona natura, atak terrorystyczny czy zdarzenie losowe może sprawić, że nasz świat skomplikowanych zależności zacznie się rozpadać. Chcesz żyć spokojnie? Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę. Brak prądu, wody w kranie, olbrzymie korki samochodowe. Nieczynne bankomaty, śnieżyce, wichury. Te i wiele innych problemów mogą na nas spaść zupełnie niespodziewanie. Nie możemy im zapobiec, ale możemy być na nie przygotowani.Poznaj cechy prawdziwego preppersa! Dowiedz się, o co i jak możesz zadbać wcześniej. Przygotuj się na sytuację awaryjną zarówno w mieście, jak i poza nim.Jakie elementy wyposażenia i zapasy warto zgromadzić na czarną godzinę?Jak podejmować słuszne decyzje?Co to jest EDC i BOB?Jak oczyszczać wodę i powietrze?W nagłych sytuacjach możesz liczyć tylko na siebie.W „Survivalu miejskim” Paweł Frankowski omawia m.in.:– zawartość plecaka ucieczkowego (BOB),– zestawienie narzędzi do rozpalania ognia,– porównanie skuteczności słomkowych filtrów do wody,– tanie i skuteczne przygotowanie domowych zasobów,– gdzie kupić jedzenie, jeśli sklepy spożywcze są zamknięte,– jakiej używać chemii do uzdatniania wody,– kwestie prawne dotyczące m.in. noży,– zalety i wady pojazdów ucieczkowych (BOV),– bezpieczeństwo w podróżyPodaje również słowniczek dla preppersów i survivalowców.Paweł Frankowski uwielbia stosować macgyveryzm w życiu codziennym, wychodząc z założenia, że rozwiązania niekonwencjonalne są najskuteczniejsze. Od wielu lat interesuje się szeroko pojętym survivalem. Absolwent podyplomowych studiów z zarządzania kryzysowego. Członek stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu.

Przygotowani przetrwają. Survival miejski od Paweł Frankowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo dobra ksiazka opisujaca jak przygotowac sie zawczasu na nadchodzacy potencjalnie kataklizm.
    Nie ma w niej lania wody czy zbyt rozleglego pisania o niczym.
    Sa same konkrety, propozycje, czasami nawet linki do roznych gadzetow, ktore moga sie przydac w sytuacji kryzysowej.
    Dobrze opisane jak skompletowac swoj plecak przetrwaniowy, jak zorganizowac swoja bezpieczna przystan na wypadek problemow, co zrobic w pierwszej kolejnosci po ucieczce i wiele innych ciekawych zagadnien opisanych w sposob konkretny.

Warto zerknąć