Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 2324)

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Polityka to nie tylko obecność w mediach, partyjne konwencje i rozdawane na lewo i prawo uśmiechy, lecz również zakulisowe rozgrywki i powiązania nieznane opinii publicznej. Wojciech Sumliński w swojej najnowsze książce odsłania niebezpieczne związki ubiegającego się właśnie o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego z tajnymi służbami. Służbami, które wg wielu współtworzyły również zorganizowaną przestępczość w Polsce po 1989 roku. Jaki był charakter owych relacji? Czy mieliśmy do czynienia z konfliktem interesów?

Dziennikarstwo śledcze ma to do siebie, że wiąże się z zadawaniem niewygodnych pytań, często pozostających bez odpowiedzi. Taka rola czwartej władzy, by patrzeć nawet najważniejszym urzędnikom na ręce i konfrontować ich oficjalny wizerunek z rzeczywistością. Czytelnik natomiast ma możliwość wyrobienia własnej opinii. Im więcej materiałów ma do dyspozycji, tym lepiej.

Nie pisałem tej książki na czyjekolwiek zamówienie. Zawarłem w niej tylko te rzeczy, które jestem w stanie udowodnić przed każdym uczciwym sądem. Nie było dotąd książki, która byłaby choćby porównywalna nakładem informacji, materiałów, wiedzy i to wiedzy skrywanej przed opinią publiczną o prezydencie Polski, Bronisławie Komorowskim. - mówi sam autor o książce w jednym z wywiadów.

Ebook Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego dostępny jest tylko w Legimi. W abonamencie do czytania przez tydzień za darmo (na smartfonie, tablecie i komputerze). Posiadacze czytników, w tym Kindle, mogą natomiast zamówić ebooka w promocyjnej cenie 29,90 zł.

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego od Wojciech Sumliński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kilka miesięcy temu odkryłem, że w dolinę strachu nie schodzi się w nieskończoność, że gdzieś znajduje się dno, a wtedy człowiek znów zaczyna się wspinać. Kilka miesięcy temu wiedziałem, że muszę umrzeć, ale nie umarłem, więc nic gorszego nie mogło mnie już spotkać.
Nie należę do strachliwych, lecz wiem, kiedy trzeba się bać - najlepsza ku temu okazja nadarza się wówczas, gdy człowiek dowiaduje się, że ma do czynienia z czystym złem.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Brud polityki na najwyższych szczeblach. Warto przeczytać.

 • Awatar

  Dosyc przygnebiajaca ksiazka przedsawiajaca w jakim kraju zyjemy i kto nami rzadzi :(
  Autor przedstawia powiazania jakiego rodzaju ciemne akcje zostaly podjete przez nasz rzad RP (w tym przez Bronisława Komorowskiego).
  Ksiazka naprawde otwiera oczy czytelnikowi na otaczajacy nas swiat.
  Jezeli jednak ktos bezgranicznie wierzy w to, co jest przedstawiane w telewizji, to moze miec problem z uwierzeniem w tresci zawarte w tej ksiazce.

 • Awatar

  Niestety książka w niektórych fragmentach plagiatowana. Nie wiadomo czy informacje które autor opisuje to prawda czy fałsz. Tak bym polecił.

 • Awatar

  Po lekturze takich książek, człowiekowi odechciewa się wszystkiego. Do głowy przychodzą myśli, które nakazują zastanawiać się, czy jest sens siedzieć w tym kraju, który podobno „istnieje tylko na papierze”? Ta książka jest doskonałą pozycją, dla osób które potrafią jeszcze sprostać prostemu działaniu 2+2. Wynik tego działania, czyli połączenie wiadomości pozyskanych z kart tego dziennika -reportażu z obecną sytuacją polityczną i gospodarczą Polski, jest zatrważający i druzgoczący.

  Zastanawia mnie jak człowiek posiadający tak porażająca wiedzę, którego doprowadzono do kresu, chce jeszcze walczyć i w ogóle żyć w kraju, władze którego zrobiły jemu i jego rodzinie tak ogromna krzywdę? Podziwiam Wojciecha Sumlińskiego i dziękuję za otwarcie oczu na wiele spraw, o których do tej pory nie miałem jeszcze pojęcia.

  Właściwie brak mi słów, aby opisać moje wrażenia po lekturze „Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego”. Czuję chyba jedynie bezsilność, rozpacz i strach co będzie dalej?

Warto zerknąć