ebook Niewinny
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 3383)

Niewinny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 18.46
wciąż za drogo?
-35% 21.45 zł
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
-38% 22.32 zł
23.40 zł Lub 21.06 zł
26.90 zł
28.58 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Thriller Harlana Cobena, którego ekranizacja wkrótce będzie dostępna na platformie NETFLIX! „Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie. Takich książek nie da się nie uwielbiać, oby było ich więcej!”

Jeden mały błąd może zmienić wszystko…
Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości.
Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.
Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…

Rekomendacje e-booka Niewinny:

- „To, co Coben robi najlepiej, to wciąganie czytelników w serca i umysły swoich bohaterów. Pisze o zwykłych ludziach, którzy zajmują się swoimi sprawami, kiedy… BUM! – zostają wciągnięci w przerażający świat zbrodni i chaosu” – „USA Today”

- „Książka, która intryguje aż do ostatniej strony” – Associated Press

- „Coben robi dla thrillerów to samo, co Hitchcock zrobił dla filmów” – „South Florida Sun-Sentinel”

- „Iluzja spokojnych przedmieść rozpada się w tej genialnie ułożonej fabule autorstwa Harlana Cobena. Nie popełnij błędu i zabierz się za nią jak najszybciej!” – „Library Journal”

O e-booku Niewinny blogerzy napisali: 

Intryga kryminalna opisana w Niewinnym jest niesamowicie ciekawa i przede wszystkim złożona, dzięki czemu całkiem sporo się w tej powieści dzieje. Nie brakuje w tej książce również ciekawych zwrotów akcji a to lubię najbardziej. W stosunku do powieści Harlana Cobena nie potrafię być krytyczna i zwyczajnie nie chcę. Ja po raz kolejny doskonale bawiłam się przy lekturze. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Niewinny od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zło podąża za niektórymi ludźmi. Przyczepia się do nich i nigdy ich nie opuszcza.
Świat nie jest ani okrutny, ani radosny. Jest po prostu chaosem pędzących na oślep cząsteczek, mieszaniną reagujących ze sobą substancji chemicznych. Nie ma w nim prawdziwego ładu. Nie ma uświęconego potępienia zła i zwycięstwa słusznej sprawy. Chaos, dziecino. To wszystko chaos.
O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Główny bohater powieści Matt Hunter, spędził cztery lata w więzieniu za nieumyślne spowodowanie śmierci. Teraz, po dziewięciu latach od tego koszmarnego zdarzenia, mężczyzna w końcu zdaje się wracać do życia. Jego prawnicza kariera nabiera rozpędu a ukochana żona spodziewa się dziecka. Tymczasem świat Matta na nowo chwieje się w posadach, gdy dostaje nagranie swojej żony z innym mężczyzną. Jak się szybko okazuje, to dopiero początek jego problemów…

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło, a co jednak trochę mniej…

Jak pisałam Wam już wielokrotnie, jestem ogromną fanką Harlana Cobena. Po książki tego autora sięgam w ciemno i nawet, gdy któraś z nich wydaje się słabsza od pozostałych, to i tak jestem nimi niezwykle mocno usatysfakcjonowana. Niewinnego czytałam po raz pierwszy dawno temu a teraz za sprawą nowego wydania w związku z serialem Netflixa z przyjemnością sięgnęłam po nią po raz kolejny. Powiem Wam, że wydaje mi się, że tym razem zrobiła na mnie ta książka chyba jeszcze większe wrażenie niż poprzednio. Mam wrażenie, że teraz jestem trochę dojrzalsza czytelniczo i zwyczajnie delektowałam się słowem wychodzącym spod pióra Cobena. Moim zdaniem to właśnie jest główna zaleta jego książek. Pomimo, że autor ma już ich całkiem sporo na swoim koncie, jest w nich coś unikalnego i zwyczajnie przyjemnego w odbiorze.

Do tego intryga kryminalna opisana w Niewinnym jest niesamowicie ciekawa i przede wszystkim złożona, dzięki czemu całkiem sporo się w tej powieści dzieje. Nie brakuje w tej książce również ciekawych zwrotów akcji a to lubię najbardziej.

Niezmiennie podobała mi się sylwetka głównego bohatera. Ma on za sobą trudną przeszłość a i jego przyszłość zaczyna rysować się w coraz to ciemniejszych barwach. Również bohaterowie drugoplanowi wydają się doskonale wykreowani. Jest w nich wiele tajemnicy, ale tak właśnie ma być.

Podsumowując: Pewnie nie jestem do końca obiektywna, bo w stosunku do powieści Harlana Cobena nie potrafię być krytyczna i zwyczajnie nie chcę. Ja po raz kolejny doskonale bawiłam się przy lekturze tej powieści.

Komu polecam?

Niewinny to pozycja dla wielbicieli niepowtarzalnego stylu Harlana Cobena. Jeśli jednak nie mieliście z jakiegoś powodu przyjemności poznać twórczości tego autora – ja polecam Wam jego książki całą sobą. W tej powieści znajdziecie niezwykle ciekawą intrygę, całkiem sporo zwrotów akcji, wyrazistych bohaterów i niepowtarzalny, przepełniony tajemnicami klimat.

Zdecydowanie Warto sięgnąć po tę książkę. Jak się okazuje, nie tylko jeden raz.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć