ebook Mój sąsiad islamista. Kalifat u drzwi Europy
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 65) Ilość stron (szacowana): 200

Mój sąsiad islamista. Kalifat u drzwi Europy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 17.82
wciąż za drogo?
17.82 zł Lub 16.04 zł
20.32 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
23.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
17.82 zł
18.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Burki, hidżab, halal, szahid, samobójcze zamachy, masakry, honorowy mord, egzekucje, obcinanie głów... Polacy znali dotychczas zjawiska związane z islamem i przede wszystkim islamski terror głównie z medialnych doniesień.

Nie brali udziału w konfrontacji bojowników Allaha z Zachodem. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy i oni staną się jego ofiarami. I to niekoniecznie u siebie w domu. Wystarczy, że podróżują, jak do Tunezji. Terroryści sami wybierają miejsca ataków i swoje ofiary. Im zamach bardziej przypadkowy, bardziej spektakularny, tym groźniejszy, tym dotkliwszy. Tym większy strach, tym większy paraliż. Islamski terror w imię Allaha może uderzyć wszędzie, w pociągu, na przystanku, w kawiarni, w muzeum. Dlatego tak trudno się przed nim bronić. Dlatego, tak wiele zależy od naszej postawy. To najpoważniejsze dziś wyzwanie dla zachodniej cywilizacji, jeżeli chce przeżyć.

Nowa książka Marka Orzechowskiego, mieszkającego w Brukseli dziennikarza, publicysty, pisarza, autora między innymi "Holandii. Presja depresji" oraz "Belgijskiej melancholii" opowiada o groźnych zjawiskach, które potwierdzają sukces islamistów w zachodniej Europie: od krwawych zamachów po spory o miejsce na basenie kąpielowym. Najważniejsze pytanie  - czy możemy z islamem przegrać - znajduje na kartach jego książki dramatyczną odpowiedź: my już przegraliśmy.

Mój sąsiad islamista. Kalifat u drzwi Europy od Marek Orzechowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przedstawianie sytuacji bez żadnego autoryzowania. Wykonanie żadnej pracy rzetelnego dziennikarza. Zero rozmów, same własne opinie, zasłyszane plotki. Merytorycznej wartości - żadnej - jedynie ta emocjonalna. Wiadomo, po co powstała ta książka.
  Dla emocji.

 • Awatar

  Bardzo fajnie opisana sytuacja co sie dzieje w Belgii (i nei tylko) oraz dlaczego sie tak dzieje. Lektura dla kazdego, kto uwaza, ze islam to religia pokoju.

 • Awatar

  Lektura obowiązkowa dla wszystkich ślepo wierzących w utopijną ideę społeczeństwa multi kulti. Przerażająca i realna analiza bieżącej sytuacji na linii świat zachodni - islam.

Warto zerknąć