ebook Pustułka
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 1347)

Pustułka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.79
23.79 zł Lub 21.41 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
23.51 zł
23.79 zł
23.90 zł
25.50 zł
Inne proponowane

KRYMINALNY DEBIUT BESTSELLEROWEJ AUTORKI!

Na odciętej od świata rajskiej wyspie rozpoczyna się krwawa wyliczanka. Wśród jedenastu mieszkańców znajduje się morderca…

 

Członkowie bogatej i szanowanej rodziny Spyropoulosów są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Gdy niebo nad Wyspą Ptaków zasnuwają ciemne chmury, a na ziemię spadają pierwsze krople deszczu, rozpoczyna się seria morderstw. Każdy dzień obnaża kolejne rodowe sekrety, dotychczas skrzętnie ukrywane za zasłoną kłamstw i niedopowiedzeń. Spyropoulosowie pokażą swoje prawdziwe twarze.

Czy komuś uda się przeżyć i powstrzymać mordercę?

Pustułka od Katarzyna Berenika Miszczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Do Agathy podobieństwo oparte rzeczywiście tylko na kwestii odizolowania na wyspie. Czyta się lekko, łatwo i bez zaangażowania :). Bohaterowie nie pozwalają się specjalnie polubić więc żaden żal nad ofiarami się nie rodzi. Rozwiązanie zagadki może i zaskakujące ale szczerze mówiąc dziwnie w ogóle nie próbowałam zgadywać, ani kto następny zginie, ani kto zabija.
    Jako mały przerywnik tak ale wielki kryminał to to nie jest.

Warto zerknąć