ebook Drapieżna gra (Pustułka)
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 1511)

Drapieżna gra (Pustułka)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 36.88
wciąż za drogo?
39.98 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
36.88 zł Lub 33.19 zł
38.70 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
37.08 zł
37.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Klasyczny kryminał Katarzyny Bereniki Miszczuk, wydany siedem lat temu pod tytułem Pustułka, właśnie otrzymał nową miętową, odświeżoną i unowocześnioną odsłonę.

Jakie jest dobre miejsce na zbrodnię? Czy koniecznie musi być to cicha uliczka pozbawiona świateł latarni w centrum szarego miasta?

Sylwia Spyropoulos i jej bliscy przekonują się, że równie dobrym miejscem jest rajska wyspa, odcięta z powodu sztormu od reszty świata. Wśród jedenastu mieszkańców Wyspy Ptaków jest morderca. Gdy niebo zasnuwają ciemne chmury, a na ziemię spadają pierwsze krople deszczu, rozpoczyna się drapieżna gra. Każdy dzień obnaża kolejne rodowe sekrety skrzętnie do tej pory ukrywane za zasłoną kłamstw i niedopowiedzeń.

Spyropoulosowie, według kolorowych magazynów ideał bogatej, powszechnie szanowanej rodziny, pokażą swoje prawdziwe twarze.

Czy komuś uda się przeżyć i powstrzymać mordercę?

Drapieżna gra (Pustułka) od Katarzyna Berenika Miszczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Do Agathy podobieństwo oparte rzeczywiście tylko na kwestii odizolowania na wyspie. Czyta się lekko, łatwo i bez zaangażowania :). Bohaterowie nie pozwalają się specjalnie polubić więc żaden żal nad ofiarami się nie rodzi. Rozwiązanie zagadki może i zaskakujące ale szczerze mówiąc dziwnie w ogóle nie próbowałam zgadywać, ani kto następny zginie, ani kto zabija.
    Jako mały przerywnik tak ale wielki kryminał to to nie jest.

Warto zerknąć