ebook Podróż po miłość. Lilianna
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 148)

Podróż po miłość. Lilianna

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Marta jest pewną siebie, odnoszącą sukcesy młodą kobietą. Ma w życiu jeden cel: wspiąć się na szczyt kariery zawodowej. Kierując się wpojoną jej przez babkę nauką, że kobieta może liczyć tylko na siebie, nie zostawia w swoim życiu miejsca dla żadnego mężczyzny. Wytrwale unika zaangażowania i bliskości.

Kiedy jednak w jej ręce trafi pamiętnik babci Lilki, coś się zmieni. Podążając śladami antenatki, Marta będzie miała okazję nie tylko odkryć prawdziwą historię rodziny, lecz także spojrzeć z dystansem na własne życie. Czy zdecyduje się je przewartościować?

Powieść przenosi czytelników do Ameryki lat trzydziestych – fascynującej ery swingu, klubów jazzowych Harlemu oraz słonecznych wybrzeży Florydy. W tym wyjątkowym miejscu spotkają się z samym Ernestem Hemingwayem.

Podróż po miłość. Lilianna od Dorota Ponińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dla kobiety miłość jest całym światem. Dla mężczyzny to świat jest miłością. Dlatego nie warto się nimi przejmować. Zawsze zawodzą. A kobiety zostają same ze swoim pękniętym sercem.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Moim zdaniem to najlepsza część cyklu. Nie przyćmiewa jej nawet nie do końca wiarygodna opowieść o Hemingway'u, który nie jest moim ulubionym pisarzem.

Warto zerknąć