ebook Cień Sprzedawcy Snów
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 107)

Cień Sprzedawcy Snów

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Sporym utrudnieniem dla prowadzących śledztwo jest również fakt, że sprawca nie ogranicza się do jednego miasta, lecz dokonuje zabójstw w różnych regionach kraju. Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar podejmują wszelkie możliwe i nie zawsze zgodne z obowiązującą procedurą działania, chcąc doprowadzić do jego ujęcia. Sprzedawca Snów nie zdaje sobie sprawy, że największym jego błędem było stworzenie zagrożenia dla kobiet związanych uczuciowo z policjantami prowadzącymi śledztwo. Teraz już nic nie jest w stanie ich powstrzymać.

Cień Sprzedawcy Snów od Hanna Greń możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Lepiej mieć coś przez chwilę i stracić, niż nie mieć wcale i zastanawiać się przez resztę życia, jak by to mogło być.
Hm, w założeniu miał to być kryminał, a okazało się, że to stek bzdur, który na domiar złego, usiłuje tryskać humorem. Jakaś zagadka mgliście nam pomrukuje, ale przede wszystkim bohaterowie dobrze się bawią, mocno nadużywając czytelniczej cierpliwości. O czym to było? W sumie nie jestem pewna, sądzę, że chodziło o końskie zaloty, co poskutkowało zaniechaniem opcji thriller... Zdecydowana katastrofa, nie polecam gorąco!Ocena: 1/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć