ebook Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.59
Audiobook - najniższa cena: 15.22
wciąż za drogo?
15.22 zł Lub 13.70 zł
17.90 zł
16.11 zł
17.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Kolejne przygody Emi i jej przyjaciółek. Właśnie skończył się rok szkolny. Koniec z wczesnym wstawaniem i odrabianiem lekcji! Tajny Klub Superdziewczyn nie ma jednak czasu na leniuchowanie.
 
Nowe przygody rezolutnej Emi i jej przyjaciółek. Właśnie skończył się rok szkolny i wreszcie nadeszły upragnione wakacje. Koniec z wczesnym wstawaniem i odrabianiem lekcji! Emi, Flora, Fau i Franek wyjeżdżają na wieś do Żabiego Rogu, do babci Emi. Lato w domu nad rzeką zapowiada się wspaniale: buszowanie w ogrodzie, wyprawy na jagody, budowanie szałasu i konne przejażdżki. Mega!
 
Ale Tajny Klub Superdziewczyn nie ma wakacji. W bibliotece w Żabim Rogu w tajemniczy sposób znikają książki. Ciekawe, czy to sprawka moli książkowych, czy ktoś celowo niszczy księgozbiór? Przyjaciele muszą działać. Czy rozwiążą i tę zagadkę?
 
Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Joanny Pach-Żbikowskiej.
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje - audiobook od Agnieszka Mielech możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć