ebook Cel za horyzontem. Opowieść snajpera Grom-u
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 199)

Cel za horyzontem. Opowieść snajpera Grom-u
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.02
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.02 zł Lub 20.72 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
23.01 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Sensacyjne wspomnienia snajpera GROM, jednego z najbardziej doświadczonych oficerów tej jednostki. Podpułkownik Karol K. Soyka ujawnia prawdziwe oblicze elitarnego i sławnego ugrupowania komandosów. Opowiada o tym, jaka naprawdę jest ta jednostka, jak działa i z jakich „zabawek” lubi korzystać. Książka opowiada też o tym, jak przeprowadza się selekcję i buduje mentalność najlepszych żołnierzy. Opisuje arcytrudne operacje przeprowadzone w najniebezpieczniejszych miejscach na ziemi – w Iraku, Zatoce Perskiej czy na Haiti, i to nie z perspektywy sztabowca, ale uczestnika akcji, który nie raz pociągnął za spust, by przeżyć i skutecznie chronić swoich kolegów oraz cywili. Opowieść Soyki daje szansę, zrozumieć jak skutecznym narzędziem dysponujemy w trwającej właśnie wojnie z terroryzmem.

Cel za horyzontem. Opowieść snajpera Grom-u od Krzysztof Kotowski, Karol K. Soyka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo dobra ksiazka opisujaca wiele tajnikow jak dzialaja sluzby specjalne, jakie maja taktyki.
    Autor opisal jak wygladaly niektore jego misje szkoleniowe jak i bojowe.
    Miejscami smieszne wpadki snajpera na polu bitwy :)
    Ogolnie ksiazka naprawde godna polecenia nawet dla osob co juz pare ksiazek o GROMie przeczytaly - w tej ksiazce znajda tu informacje, ktorych prawdopodobnie w innych ksiazkach zabraklo.

Warto zerknąć