ebook Dziewczyna z porcelany
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 865)

Dziewczyna z porcelany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.25
Audiobook - najniższa cena: 32.58
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-35% 14.25 zł Lub 12.83 zł
24.53 zł Lub 22.08 zł
25.90 zł
25.90 zł
-35% 14.25 zł
22.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kobieta potrzebuje mężczyzny, nie chłopca… Światem Michała rządzą pieniądze i piękne kobiety. Rozchwytywany fotograf, przebojowy student informatyki i model. Jeden telefon sprawia, że Michał musi natychmiast dojrzeć: porzucić swoje dotychczasowe, studenckie życie, wyprowadzić się z dużego miasta i przenieść w rodzinne strony, by zaopiekować się młodszym bratem. Zuzanna, nauczycielka języka rosyjskiego i rozwódka, jest sąsiadką Michała i opiekunką jego młodszego brata. Kompletnie nie pasuje do jego wyobrażenia atrakcyjnej kobiety. Z czasem jednak chłopak zaczyna dostrzegać jej niezwykłe włosy oraz porcelanową cerę. Zuzanna zaczyna go fascynować. Okazuje się jednak, że samo uczucie nie wystarczy, aby zbudować trwałą relację. Wzruszająca, pełna życiowych prawd opowieść o tym, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, że życie, śmierć, dorastanie i dojrzewanie jest często bolesnym procesem, na który nie ma mądrej recepty. Olga Bończyk Dziewczynę z porcelany przeczytałam jednym tchem. Jest tak skonstruowana, że chce się do końca poznać tę historię. Idealna kobieca książka do pociągu, na niedzielny poranek, dla oderwania i zanurzenia się w innym świecie. Wciąga, wzrusza i zaskakuje. Anna Kerth

Dziewczyna z porcelany od Agnieszka Olejnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dobrze napisana książka, zdecydowanie dla kobiet. Świat widziany oczami mężczyzny choć, jak dla mnie, trochę za mało męski.
    To moje drugie "spotkanie" z tą autorką i znowu mnie nie zawiodła. Chciałam czegoś lżejszego i spokojnego na weekend. I się nie zawiodłam.

Warto zerknąć