ebook Szkoła żon - audiobook
3.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3511)

Szkoła żon - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami imprezę rozwodową, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie… Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza się do szczoteczki do zębów i jednej pary bielizny. Julia, która porzuciła wiarę w miłość i w ogóle we wszystko, nie ma już nic więcej do stracenia, decyduje się jechać. W niesamowitym luksusowym spa, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie a po powrocie nic nie jest już takie samo… Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Szkoła żon - audiobook od Magdalena Witkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  ZDROWY EGOIZM POPŁACA
  Kochane kobietki dziś podążam do Was z książką dla Nas kobiet o nas kobietach.Powinna ją przeczytać i przemyśleć każda z nas.Magdalena Witkiewicz w swojej książce "Szkoła żon" zostawia nam kobietom mądre przesłanie mówiące,że nie ma nic ważniejszego od nas samych i dopóki nie uwierzymy w siebie i nie zdamy sobie sprawy z własnej wartości dopóty będziemy krzywdzone i będziemy cierpieć.
  Autorka w swojej powieści splata losy kobiet z różnymi doświadczeniami życiowymi,które jednak łączy jedno - przez całe życie robią wszystko,by zadowolić swoich mężów/partnerów zapominając o własnych potrzebach i pragnieniach, a ci paradoksalnie się od nich oddalają i krzywdzą je.
  Jedną z nich jest Julia, kobieta świeżo po rozwodzie, która na spotkaniu z przyjaciółkami z okazji swojego rozwodu wygrywa w organizowanej w pewnym lokalu loterii zaproszenie na trzytygodniowy pobyt w "Szkole żon". Choć jest sceptyczna względem wygranej decyduje się z niej skorzystać i wkracza za bramę tej niezwykłej szkoły.Tam też poznaje pozostałe bohaterki utworu. Szkoła ta jest wyjątkowa,gdyż pozwala swoim uczennicom odkryć w sobie to,co zatraciły kobiecość,seksualność.pewność siebie,poczucie własnej wartości.Tu to one i ich potrzeby są najważniejsze.Każda jest traktowana jak królowa.A wszystko po to, by zdały sobie sprawę,że przebojowa,piękna kobieta jest magnesem dla mężczyzny.O pięknie kobiety nie stanowi natomiast tylko jej wygląd zewnętrzny,ale głównie to jak my same czujemy się ze sobą.
  Jak głosi ulotka szkoły po pobycie w niej żaden mężczyzna już nigdy cię nie zdradzi.Bo po co szukać czegoś,co ma się we własnym domu...

  Moje drogie przeczytajcie tę książkę koniecznie,a z pewnością pozwoli wam ona spojrzeć na nowo na własne życie i być może będzie początkiem wielu zmian na lepsze.Na jej kartach znajdziecie wiele osobistych wyznań i zwierzeń naszych bohaterek,które często będziemy mogły utożsamić ze sobą.Ponadto niemalże na oczach czytelniczek dokonają się wspaniałe przemiany wewnętrzne naszych cudownych dziewczyn. Odrodzą się one na nowo, by zacząć nowe, leprze,wartościowsze życie.

  "SZKOŁA ŻON" JEST REWELACYJNA!!!

Warto zerknąć