Ślepnąc od świateł - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5845)

Ślepnąc od świateł - audiobook
audiobook (mp3)

Uwaga! Audiobook dostępny w różnych wydaniach i wersjach lektorskich.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - najniższa cena: 23.80
Audiobook - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
26.91 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
28.90 zł
29.90 zł
26.91 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książki Jakuba Żulczyka są gwarantowaną ucztą duchową dla czytelniczej duszy i przenoszą czytelnika do specyficznego świata, który niekoniecznie jest dobrze znany dla każdego z nas. Czy odważysz się do niego wstąpić?  

Fabuła:

Młody chłopak przyjeżdża z Olsztyna do Warszawy, gdzie studiuje na ASP. Nie chce jednak żyć jak jego rówieśnicy, bez żadnych widoków na przyszłość i ogarniającej zewsząd beznadziei. Nie chce byś średniakiem ani życiowym idealistą. Ma swoje skonkretyzowane plany, do osiągnięcia których przydatne zdają się być jego umiejętności. Zawsze przecież lubił ważyć i liczyć. Dlatego wstępuje w brudny i brutalny świat narkotyków - jako handlarz kokainy rozprowadza towar po mieście, a niepokornym dłużnikom szybko przywraca racjonale myślenie, nakłaniając ich przy pomocy odpowiednio brutalnych metod do zwrotu należności. Klientów - ludzi, których spotyka na swojej drodze oraz otoczenie, w którym się obraca to uważa za przeogromny zbiór osobliwości, kierowanych ludzkimi żądzami i słabościami.

Świat Żulczyka w niebanalny a zarazem poruszający sposób pokazuje czytelnikowi Warszawę, która jawi się niczym żarłoczny stwór, w cuchnących trzewiach, którego tkwi unurzany po szyję czytelnik. To świat obrzydliwy, brutalny, a zarazem fascynujący.

Opinie blogerów o audiobooku Ślepnąc od świateł:

Powieść rozbudowana pod względem psychologicznym, z nieoczywistymi historia i przede wszystkim mrocznym i dusznym klimatem noir, który mnie osobiście najbardziej zachwycił. – Paula Sieczko – Rude recenzuje

Książka jest do bólu polska, ale nasz kraj i pewne typowe dla Polaków zachowania opisywane są z nutką ironii i dystansu. Moim zdaniem Żulczyk jest w tym mistrzem. – Sandra Popławska - Bohater Fikcyjny

Audiobooka interpretuje Krzysztof Skonieczny.

Ślepnąc od świateł od Jakub Żulczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć