ebook Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6213)

Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
37.90 zł
Inne proponowane

Niezwykła powieść, która poruszy nawet najbardziej wymagających fanów fantasy. To pierwszy z planowanego cyklu audiobooków. Historia, która pochłania, od której trudno się oderwać i która na długo zostaje w pamięci. Ponad dwadzieścia godzin przygody, na którą miłośnicy gatunku czekali od dawna
Na meekhańskim pograniczu spotkają się bogowie i ludzie, plemiona z różnych stron. Łączy ich wszystkich chęć walki, dzieli więcej, niż się pozornie może wydawać.

Fascynująca opowieść o walce, która nigdy się nie kończy, choć zmienia się front i narzędzia. Celem jest wygrana – czasami to honor, innym razem ogromne bogactwa. Czy szanse ludzi mogą być równe w starciu z bogami? I o co walczą ludzie, gdy została im odebrana dusza? Co różni wojowników z Północy od tych, którzy spędzili tysiące lat na Południu? Odpowiedzi na te pytania słuchacze znajdą we wspaniałej powieści Roberta M. Wagnera.
Pierwszy tom „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” zatytułowany „Północ – Południe” zinterpretował na potrzeby nagrania Leszek Filipowicz.

Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe - audiobook od Robert M. Wegner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć