Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.14 / 5.00
liczba ocen e-booka: 5008
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.17 zł
37.52 zł
Pozostałe księgarnie
34.27 zł
Opis:

Niezwykła powieść, która poruszy nawet najbardziej wymagających fanów fantasy. To pierwszy z planowanego cyklu audiobooków. Historia, która pochłania, od której trudno się oderwać i która na długo zostaje w pamięci. Ponad dwadzieścia godzin przygody, na którą miłośnicy gatunku czekali od dawna
Na meekhańskim pograniczu spotkają się bogowie i ludzie, plemiona z różnych stron. Łączy ich wszystkich chęć walki, dzieli więcej, niż się pozornie może wydawać.

Fascynująca opowieść o walce, która nigdy się nie kończy, choć zmienia się front i narzędzia. Celem jest wygrana – czasami to honor, innym razem ogromne bogactwa. Czy szanse ludzi mogą być równe w starciu z bogami? I o co walczą ludzie, gdy została im odebrana dusza? Co różni wojowników z Północy od tych, którzy spędzili tysiące lat na Południu? Odpowiedzi na te pytania słuchacze znajdą we wspaniałej powieści Roberta M. Wagnera.
Pierwszy tom „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” zatytułowany „Północ – Południe” zinterpretował na potrzeby nagrania Leszek Filipowicz.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć