Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.21 / 5.00
liczba ocen e-booka: 880
Ilość stron (szacowana): 124
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-25% 14.90 zł
24.90 złpremium: 14.94 zł
16.90 zł
24.90 zł
29.60 zł
Pozostałe księgarnie
-25% 14.90 zł
20.82 zł
22.41 zł
Opis:

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu.
Michael budzi się w szpitalu z bandażem na głowie i z lękiem w sercu. Stres związany z tworzeniem wraz z żoną Sarah rozrastającej się firmy doprowadził go do chwilowej utraty przytomności podczas porannej przebieżki. Gdy Michael odkrywa, że człowiek, który ocalił mu życie jest stolarzem, składa mu wizytę, aby wkrótce przekonać się, że ma do czynienia z kimś więcej niż tylko ze zwykłym rzemieślnikiem – lecz z budowniczym ludzkiego życia, kariery i zespołów.

W miarę jak stolarz dzieli się z nim swoją mądrością, Michael podejmuje próbę ocalenia swojej firmy w obliczu przeciwności, odrzucenia, lęku i porażki. Z biegiem czasu uczy się, że prawdziwego sukcesu nie da się osiągnąć z dnia na dzień, a także dowiaduje się o istnieniu ponadczasowych zasad, które pomagają wybijać się, wyróżniać oraz wpływać na życie ludzi i świat.
Czerpiąc z doświadczenia pracy z niezliczonymi liderami, sprzedawcami, sportowcami profesjonalistami i amatorami, organizacjami typu non-profit i szkołami, Jon Gordon snuje zabawną i pouczająca historię, która zainspiruje cię do budowania lepszego życia, kariery i zespołu dzięki najlepszym na świcie strategiom sukcesu.
Jeśli jesteś gotów stworzyć swoje arcydzieło, przeczytaj Stolarza i już dziś rozpocznij proces budowy.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć