ebook Grobowce Atuanu. Cykl Ziemiomorze tom 2 - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Grobowce Atuanu. Cykl Ziemiomorze tom 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 21.12
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
21.12 zł Lub 19.01 zł
23.15 zł Lub 20.84 zł
24.90 zł
20.01 zł
21.17 zł
22.41 zł
Inne proponowane

Drugi tom cyklu „Ziemiomorze”. W grobowcach na wyspie Atuan trwają w półśnie Bezimienni - mroczne bóstwa ziemi, nieśmiertelne i silne, mimo że pozbawione twórczych mocy, wciąż zdolne do niszczenia.

Młoda dziewczyna Tenar, która już jako dziecko została ich kapłanką, pewnego dnia staje przed wyborem – ostatecznie wyrzec się siebie, własnego imienia i woli, zachowując za to władzę, której udzieliły jej potęgi ciemności i śmierci, albo wybrać trudną, czasami bolesną wolność, opowiadając się po stronie życia i światła.

Czarnoksiężnik Ged, zwany Krogulcem, poszukujący w podziemiach ukrytej połówki magicznego pierścienia, stara się pomóc Tenar, ale decydujący krok musi zrobić ona sama...
„Grobowce Atuanu” to druga część cyklu „Ziemiomorze”, przez znawców zgodnie obwołanego arcydziełem światowej literatury fantasy.
 
„Saga o «Ziemiomorzu» to nic innego jak opowieść o dojrzewaniu, o wyzbywaniu się młodzieńczej pychy i ducha rywalizacji, dorastaniu do wewnętrznej harmonii i mądrości, a też zrozumienia ograniczoności ludzkich działań. Im większa moc i im większa władza, tym większa odpowiedzialność” – „Wysokie Obcasy”
Grobowce Atuanu. Cykl Ziemiomorze tom 2 - audiobook od Ursula K. Le Guin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć