ebook Vera. Ulica milczenia. Tom 1
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 2015)

Vera. Ulica milczenia. Tom 1

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Słynna detektyw wobec zbrodni bez motywów i zmowy milczeniaDetektyw Joe Ashworth i jego córka Jessie jadą do domu. Kiedy pociąg się zatrzymuje, Jessie widzi, że jedna kobieta nie wysiadła: Margaret Krukowski została śmiertelnie ugodzona nożem.Nikt nie widział morderstwa. Jak to było możliwe w zatłoczonym metrze? I dlaczego ktoś chciałby skrzywdzić tę powściągliwą, elegancką damę? Szukając tropu, inspektor Vera Stanhope jedzie na południe Northumbrii, gdzie mieszkała ofiara. I gdzie dzień później zostaje zamordowana druga kobieta... Odtwarzając ostatnie kroki Margaret, Vera zagłębia się w ukrytą przeszłość spokojnego, pozornie niewinnego miasteczka. Ślady skupiają się na jednej ulicy. Dlaczego jej mieszkańcy milczą?

Vera. Ulica milczenia. Tom 1 od Ann Cleeves możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Starsza, dystyngowanie wyglądająca kobieta zasztyletowana w metrze w godzinach szczytu. Dobra, pracowita, współczująca i życzliwa. I jednocześnie tak tajemnicza, że absolutnie nikt nic o niej nie wie. Jakie tajemnice miała Margaret?
    Nie wiem. Pierwszy tom urwał mi się tak, że dobrze, że drugi już mam. Lecę, pędzę, czytać...

Warto zerknąć