ebook Kamień Łez
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 89398)

Kamień Łez
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.93 zł 20% rabatu
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.10 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Druga część cyklu fantasy „Miecz Prawdy” i kontynuacja znakomitego „Pierwszego prawa magii”. Uczta dla fanów prozy Terry’egp Goodkinda, autora tak znanych powieści jak „Pożoga” czy „Filary świata”. Richard Cypher pokonał ostatecznie demonicznego Rahla Posępnego. Zaczyna też rozumieć dar magii, którym rozporządza. Wyrusza do leżącego w Starym Świecie pałacu Sióstr, by nauczyć panować się nad swoimi mocami i odkryć ciemne sekrety własnego dziedzictwa.Tymczasem Kahlan Amnell, ostatnia Matka Spowiedniczka i ukochana Richarda, musi powieść siły Midlanda do boju z okrutną armią Rahla. Nie może sama powstrzymać rzezi, lecz w Aydindril Zedd, ostatni prawdziwy czarodziej, trzyma być może klucz do ocalenia...

Kamień Łez od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mądry człowiek nie łączy w łańcuch dowolnych wydarzeń tylko po to, by potwierdzić swoje domysły. Mądry człowiek dostrzega i uznaje prawdę, choćby była czymś najmniej oczekiwanym. Prawda to najwspanialszy klejnot.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć