ebook Życie to jednak strata jest
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 930)

Życie to jednak strata jest
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
-32% 18.90 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
-28% 19.90 zł
24.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Jeden z najwybitniejszych polskich pisarzy, laureat Nagrody Nike, w cyklu rozmów z dziennikarką GW Dorotą Wodecką. Fascynująca opowieść o kobietach i miłości, o podróżach, książkach, polityce. Zapis ich spotkań to niekończąca się opowieść Andrzeja Stasiuka o życiu i książkach, o kobietach i miłości, o podróżach i samochodach, o Polsce i Rosji, o religii i polityce. Czytelnik wyrusza za nim w podróż z Wołowca na Podlasie, do Albanii i na Wschód aż do Mongolii i Chin, a przede wszystkim po wewnętrznym krajobrazie osobistych wspomnień, gdyż – jak mówi Stasiuk – „Moje życie jest moim zawodem”.

Życie to jednak strata jest od Andrzej Stasiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Umieranie bliskich to opowieść o twojej własnej śmierci. Po to się ogląda śmierć bliskich, by znaleźć metodę na własną. Wyzbyć się lęku i oswoić go. To straszne doświadczenie, ale wyczekiwane.
Uczucia są po to, żeby je przeżywać, a nie gadać o nich.
Prawdziwa wolność jest samotnością. Bez poglądów, bez niczego. Pustka. I definiujesz swoją samotność wobec świata, wobec śmierci.
Duchowo jesteśmy w całkowitej dupie. Życie wewnętrzne zastąpiły nam internet oraz zakupy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wywiad, w którym Stasiuk przybliża siebie, o ile to w ogóle możliwe, po przeczytaniu dochodzę do wniosku, że najbardziej to przybliżył mi mnie. Jak czytałem to z każdym zdaniem zastanawiałem się na sobą, nad swoją istnością, a nie nad bytem pana Andrzeja. I chyba tak jest dobrze, że wczytując się w przemyślenia innego może się człowiek przejrzeć jak w lustrze, no, może coś tam bardziej porównać niż przejrzeć, wszak lustrzanym odbiciem mnie Stasiuk z całą pewnością nie jest. Ciekawy ten wywiad, dobra książka.

  • Awatar

    Jedyne co mogę zarzucić tej publikacji to zbyt małą ilość stron, ponieważ kończy się zbyt szybko. Bardzo przyjemna lektura, aż chciałoby się wybrać na kawę i przejażdżkę z Panem Stasiukiem... Polecam serdecznie!

Warto zerknąć