ebook Niemowa
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 1617)

Niemowa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.17
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.17 zł Lub 24.45 zł
31.49 zł Lub 28.34 zł
34.99 zł
34.99 zł
27.22 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czwarta część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i specjalistą od seryjnych zabójstw. Makabryczne odkrycie, widmo kolejnego dramatu i morderczy wyścig z czasem…

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów ‒ matka, ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska. Wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się Sebastian Bergman wraz z resztą ekipy z Krajowej Policji Kryminalnej.
Śledztwo jest skomplikowane, a napięcie wzrasta, kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co Carsltenowie.
Detektywi odkrywają, że świadkiem morderstwa rodziny była dziesięcioletnia Nicole. Policja musi odnaleźć dziewczynkę, zanim… zrobi to morderca.

Niemowa od Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kiedy działa się w gniewie, łatwo popełnić błąd.
Czasami to, co wydaje się niepojęte, tak naprawdę ma proste wytłumaczenie.
Wiedzieć a móc udowodnić to dwie zupełnie różne sprawy.
Alkohol nie wtłacza do głowy żadnych nowych myśli, rozwiązuje tylko język i sprawia, że człowiek mówi to, co na trzeźwo zachowałby dla siebie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Trzyma w napięciu jak pozostałe części.

Warto zerknąć