ebook Ogród księżycowy
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 492)

Ogród księżycowy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł Lub 16.15 zł
21.00 zł
23.00 zł
26.90 zł
17.94 zł
18.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (13)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom obyczajowego cyklu „Magiczne miejsce”. W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka Sabina Południewska kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy, który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Przyszłość rysuje się wspaniale. Wydaje się, że nic nie może zakłócić tak długo oczekiwanego szczęścia. To jednak tylko pozory…

Sabinę otaczają przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy, Marek Rokosz rozwija uprawę ziół, a Mila Mossakowska chce zorganizować warsztaty pisarskie, które mogłaby poprowadzić tylko jedna jedyna osoba – autorka Południewska. Ekscentryczna Carmen wysyła z Argentyny reżysera, irytującego, ale i zabawnego oryginała.
Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się, że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia. Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba, która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa, odmieniając ich los. Dawne błędy potrafią rzucać długie cienie, a wybaczenie nie zawsze jest proste.
Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to, co pęknięte, da się skleić bez śladu?
Tej wiosny, w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Ogród księżycowy od Agnieszka Krawczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Agnieszka Krawczyk potrafi zasiać w naszych czytelniczych sercach miłosną historię, która kiełkuje niczym kwiat. Ogród księżycowy to kolejna trzecia już (i nie ostatnia) część z serii Magiczne miejsca. A miejsce, do którego zabiera nas autorka jest przepełnione magią i miłością. Dlatego tak chętnie sięgamy po powieści tej autorki.

Agnieszka Krawczyk ponownie zabiera nas w dolinę mgieł i róż. Dzięki realistycznym opisom przyrody i uroków sielankowego życia, czuć na kartach tej powieści wiosnę, zwiastującą zmiany, jakie los przygotował dla pisarki, Sabiny Południewskiej. Kobieta kończy właśnie remontować swój stary dom, przy którym rozkwita piękny księżycowy ogród, który nocą roztacza tajemniczy blask. A miłość między Sabiną i Krzysztofem kwitnie niczym wspomniany ogród. Kobieta nie tylko cieszy się jego urokiem, lecz ogromną radość sprawiają jej również otaczający ją przyjaciele. Mila Mossakowska, która planuje zorganizować warsztaty pisarskie z udziałem Sabiny, hrabina Tyczyńska, jak na prawdziwą „Królową róż” przystało jest specjalistką w produkcji perfum i Marek Rokosz zajmujący się uprawą ziół, są jej bratnią duszą i wsparciem.

Wszystko wskazuje na to, że życie pisarki usłane jest różami, a sielanka zdaje się nie mieć końca. Lecz jak to w życiu bywa nawet, gdy los otula nas promieniami słońca, czasem nastąpi oberwanie chmury zwiastujące pogorszenie pogody. I tak samo jest w życiu Sabiny Południewskiej. Spokój mąci pojawienie się w Idzie tajemniczego gościa.

Jak bardzo Lola, szwagierka doktora Doleckiego namiesza w życiu pisarki? Czy kolejne wydarzenia zniszczą miłość między Sabiną i Krzysztofem? A może jednak siła uczucia, przetrwa najgorsze burze? Przecież w ogrodzie pełnym miłości wszystko może się zdarzyć. A możecie być pewni, że Wasze serce co rusz porywane będzie falą wzruszających uniesień.

Agnieszka Krawczyk skradła moje serce. Fabuła powieści, jej styl, język oraz pobudzające wyobraźnię opisy przyrody nie pozwoliły mi oderwać się od tej powieści. A jeszcze długo po jej odłożeniu uciekałem wspomnieniami do lat młodości, gdy w wakacje wyjeżdżałem na wieś. Dzięki autorce, mogłem powrócić do niej wspomnieniami.

A już niebawem będziemy mogli ponownie zawitać w magiczne miejsce, gdyż zapowiadana jest czwarta część pt. Jezioro szczęścia. Chętnie zatopię się w poznawaniu dalszych losów mieszkańców Idy.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć