ebook Piąty Beatles
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 937)

Piąty Beatles
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-30% 13.90 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
-17% 19.59 zł
22.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Rudolf Heinz  – profiler, miłośnik bluesa po traumatycznych przejściach i zagadkowe morderstwo, którego okoliczności są bardzo nietypowe. A do tego ta pozostawiona na miejscu zbrodni okładka Abbey Road Beatlesów.

Czubaj powraca w wielkim stylu!

Czerwiec 2012. Trwa mecz Polska–Rosja podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej,
gdy
policjanci z Piły otrzymują wezwanie na dawne lotnisko, gdzie stacjonował kiedyś pułk myśliwców Su-22. Jest to miejsce zabójstwa, na które przybywa także Rudolf Heinz prowadzący kurs w miejscowej szkole policji. Heinza najbardziej intryguje okładka albumu Beatlesów Abbey Road pozostawiona w hangaroschronie. Profiler nawet nie przypuszcza, jaki obrót przybierze sprawa, która zajmie mu prawie dwa lata i okaże się ostatnią w jego karierze.

Piąty Beatles od Mariusz Czubaj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zawsze jest tak, że pretensje wobec świata, mniejsza o to, czy wyimaginowane, czy realne, muszą znaleźć ujście. Musi nastąpić erupcja.
Widzisz, nie lubimy być dobrzy. Albo inaczej : nie lubimy, gdy nas się do tego zmusza. Chcemy być dobrzy wtedy, gdy sami o tym zadecydujemy, a nie na zawołanie. Wszystko we właściwym miejscu, o właściwej porze.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Z całej serii dla mnie najsłabsza część. Kilka razy przerywałem czytanie, bo się nudziłem.

  • Awatar

    Bardzo dobra, równa powieść policyjna. Przemyślana fabuła, sprawnie napisana treść, zaskakujące zakończenie, któremu dodatkowego polotu nadaje fakt, że książka nie kończy się - jak niestety wiele innych kryminałów - jakimś naprędkim "deus ex machina". Wszystko ma sens, rozwiązanie jest prawdopodobne i życiowe. Cieszą też, choć luźno złączone z fabułą, ale dowcipne i ożywiające akcję wstawki dotyczące obserwacji fragmentów codziennego życia, otoczenia, bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Dodają one życia głównemu bohaterowi, który jest - nomen omen - pełnokrwistym gliniarzem.
    A tych, którzy lubią czytać od końca, ostrzegam, że zostanienie ukarani. Cytuję: "Zdradzę wam, kto zabił. Listonosz. Listonosz to zrobił."

Warto zerknąć