ebook Kłocz. Autobiografia
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Kłocz. Autobiografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 23.04
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.04 zł Lub 20.74 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.03 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

O. Jan Andrzej Kłoczowski, dominikanin, historyk sztuki, filozof i teolog oraz legendarny duszpasterz opowiada o swojej niezwykle ciekawej biografii. Dzieje rodziny ojca Kłoczowskiego pieczętującej się herbem Rawicz dają pretekst do opowieści o szlacheckich, patriotycznych i ziemiańsko-inteligenckich tradycjach, które kultywowane były przez kolejne pokolenia. Z prawdziwym talentem gawędziarskim opowiada o swoich przodkach, wśród których nie brakowało osób o wyrazistych charakterach i niebanalnych biografiach.

Ojciec Kłoczowski opowiada też historię swojego powołania kapłańskiego, mówi o mistrzach i  teologiczno-filozoficznych zainteresowaniach, o swojej działalności duszpasterskiej w dominikańskiej Beczce i środowisku opozycjonistów  w latach dokonującej się transformacji ustrojowej.

Książka utrzymana jest w formie wywiadu rzeki, z ojcem Kłoczowskim rozmawiają Artur Sporniak i Jan Strzałka, autorzy znani ze znakomitych książkowych rozmów z o. Joachimem Badenim. Bezpośredni przyjacielski klimat rozmowy sprzyja wyznaniom osobistym o. Kłoczowskiego o odchodzeniu rodziców, śmierci brata, o pokonaniu poważnej choroby.

Kłocz. Autobiografia od Jan Andrzej Kłoczowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć