ebook Mroczne piętno
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 71865) Ilość stron (szacowana): 380

Mroczne piętno

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Strzeż się! Ciemność dosięgnie każdego"

Opowieść toczy się w alternatywnej wersji renesansowych Włoch. Przez Europę przechodzi zaraza. Nieliczni chorzy, którzy przeżyli, okazują się być posiadaczami nadnaturalnych mocy. Główna bohaterka, Adelina, to młoda dziewczyna, której sercem zawładnęła ciemność. Przeżyła ona epidemię zarazy, która zostawiła na niej swoje piętno. Okrutny ojciec uważa, że jest ona malfetto - odmieńcem, który niszczy dobre imię rodu i stoi na drodze do bogactwa. Jednak, jak głoszą pogłoski, niektórzy z ocalonych z zarazy mają nie tylko blizny, ale również tajemnicze i potężne dary. Choć ich podobieństwo pozostaje niewyjaśnione, zaczynają być określani jednym mianem -

Mroczne piętno od Marie Lu możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami jedynym sposobem na poradzenie sobie z kłopotem jest zrobienie tego, co jest bardzo trudne.
Przyznanie się do kłamstw i wyznanie tajemnic przynosi ulgę, ale to ulga bolesna.
Pasja jest jasna i ciepła, ale ma również mroczną stronę,która łączy się ze strachem. Nasze serce napełnia strach, gdy sądzimy, że naszym bliskim zagraża niebezpieczeństwo, prawda? Nie można kochać, nie czując strachu. Obie te emocje współegzystują.
Chęć zadawania krzywdy, siania zniszczenia i szukania pomsty jest o wiele potężniejsza od tęsknoty za miłością czy chęci niesienia pomocy.
Strach wywołuje bowiem najsilniejsze iluzje.
Każdy człowiek kryje w sobie mrok, choć ukryty.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dobra historia choć niczego nie urywa. Fragmentami dość nudna. Nie sadze żebym sięgnęła po kolejna cześć. Główna bohaterka jest beznadziejna, wręcz irytująca odnoszę wrażenie ze sama nie wie czego chce i jaka chce byc. Takie byle co:(

Warto zerknąć