ebook Mam odwagę mówić o cudzie. Rozmawia Joanna Bątkiewicz-Brożek
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 29)

Mam odwagę mówić o cudzie. Rozmawia Joanna Bątkiewicz-Brożek

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"O Adasiu, „cudownie ocalonym dziecku z Polski” pisały media na całym świecie – od Florydy po Singapur. Lekarz, który pomógł Panu Bogu przywrócić chłopca do życia, od wielu lat walczy o każdego młodego pacjenta. W duecie z Panem Bogiem uratował już niejedno dziecięce serce. Prof. Janusz Skalski jest wybitnym kardiochirurgiem i człowiekiem głębokiej wiary. Stawia dobro pacjenta ponad swoje. W 2007 roku oddał własną krew noworodkowi, którego następnie operował przez kilka godzin. Jako pierwszy na świecie przeprowadził zabieg wszczepienia zastawki płucnej serca 5-letniej dziewczynce. Sam doznał zawału w trakcie walki o życie pacjenta. Jego życiorys to ważna lekcja dla każdego z nas – zawsze trzeba walczyć…"

Mam odwagę mówić o cudzie. Rozmawia Joanna Bątkiewicz-Brożek od Joanna Bątkiewicz-Brożek, Janusz Skalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Morderczy tryb pracy chirurga sprawia, że tylko nielicznym udaje się dojść do wybitności. Skalski na pewno do wybitnych lekarzy należy i warto dowiedzieć się co ma do powiedzenia w wielu istotnych dla medycyny, ludzi i ludzkiego życia sprawach.

 • Awatar

  Ogoólnie lubię takie historie o prawdziwych ludziach i ich medycznych dramatach, dlatego ,,Mam odwagę mówić o cudzie” naprawdę mnie poruszyła. Skalski jest człowiekiem, którego warto znać i słuchać. Wyjątkowy mężczyzna i wyjątkowy wywiad.

 • Awatar

  Z zaciekawieniem przeczytałam rozmowę profesora Skalskiego, bardzo umiejętnie i wyczerpująco poprowadzoną przez Joanne Bątkiewicz-Brożek. O polskich realiach w medycynie i przekraczaniu granic. Niezwykły człowiek, z dokonaniami nie tylko zawodowymi, ale też z miłością do człowieka, która po prostu bije z tej rozmowy. To ogromnie krzepiące, że są jeszcze wśród nas tacy lekarze.

 • Awatar

  Historia chłopca, którego poznała cała Polska to jedna z wielu historii cudów tego lekarza. Niesamowite jak wykorzystuje swoje umiejętności by ratować serca maluchów. Mimo wielu przeciwności i ograniczeń przypomina, że należy walczyć i mieć wiarę.

Warto zerknąć